Váš košík je
prázdný

Relaxační víkend pro ženy s jógou a aromaterapií

Chcete nasát atmosféru, která panuje na Relaxačním víkendu? Podívejte se na supr video pozvánku od videsign.cz

 

Potkáme v pátek navečer a společně se seznámíme a navečeříme. Pokud bude hezky můžeme sedět venku u ohně, popíjet čajíky a klábosit:) Také si připravíme očistnou a uvolňující koupel nohou.

 V sobotu ráno odstartujeme den se škrabkou na jazyk! 

Přírodní kosmetika i joga jsou úzce spojeny s očistami a tak se do nich pustíme hned po ránu. Pročistíme si nos a ústa (oil pulling a čištění jazyka). Petra nám řekne proč a jak to dělat.

Hurá! Párová akro jóga je psina! A čeká nás v sobotu i v neděli dopoledne:)

Petra připravila super sestavy párové akro jogy a partnerské jógy, kterou společně vyzkoušíme. Půjdeme od jednoduchých cviky po ty složitější. Pokud jste s akro jogou nikdy nesetkali, nemáte se čeho bát.

Že nemáte partáka? To vůbec nevadí, bude nás dost a vystřídáme se ve dvojicích.

Hlavní sobotní program se bude točit kolem aromaterapie a péče o pleť.

Čekají nás dva kurzy ve kterých se budeme věnovat aromaterapiu a péči o pleť. V prvním se zaměříme na základy aromaterapie, představíme si esence a hydroláty a společně budeme destilovat. Druhý den si připravíme přírodní kosmetiku pro péči o pleť na zimní období.

Že jste ještě nikdy nevyráběly? No to vůbec nevadí, společně se to naučíme. Avšak bude prostor i pro zkušenější alchymistky.

 

Dáme si koupel nohou, masáž hlavy, masku a okurku na oči:)

V neděli odpoledne se můžeme těšit na “domácí lázně”! Budeme trénovat masáž obličeje a péči o pleť. Dáme s masku i peeling a krásně opečujeme 🙂

 

Po celý víkend budeme ochutnávat zdravou kuchyni!

O spokojenost našich plných bříšek se postarají náše skvělá kuchařka Lůca

A kde budeme bydlet? 

Tentokrát si uděláme výlet k Vodnářům. Spát budeme v jednom pokoji na postýlkách a ve voňavých peřinách 🙂

Hodně času budeme trávit v jídelně, jogovém sále a také můžeme objevovat sezení a zákoutí po celé zahradě. Přejeme si hezké počasí, protože okolí je nádherné a tak se těšíme na společný výlet.

Příjedeme v pátek na 18h a odjedeme v neděli v 17h.

 Víkendovým relaxem vás prodvede:


Judita Klimentová a Petra Mocáková
Judita je milovnice přírodní kosmetiky, aromaterapie, dobrého jídla, bylinek a mýdel. Podívejte se na profil »Petra je cestovatelka mezi světadíly. Půl roku je v Indii a půr roku v Evropě. Podívejte se na profil »

 Co všechno tedy společný víkend zahrnuje?

  • destilaci vlastního hydroláty
  • kurz úvod do aromaterapie
  • úvod do výroby přírodní kosmetiky s výrobou produktů k péči o pleť
  • vyzkoušíte si masáž obličeje z pozice klientky i masérky pod odborným vedením Petry
  • aromaterapeutická zahřívací koupel nohou se solí
  • dvě 1,5 hodinové lekce partnerské jogy
  • lekce čištění nosu a úst – jako dáreček si odvezete neti konvičku a čistič jazyka a bylinný pudr
  • 3 x denně vyvážená vegetariánské lokální jídlo v bio kvalitě a svačinky
  • čajíky, kávičky a nápoje po celý den
  • krásná postýlka na spaní

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů!

Reference účastníků workshopu

Skvělé místo konaní, perfektní program, úžasné jídlo, inspirativní napady. Přivezla jsem si novou energii k výrobě vlastních přírodních produktů, mnoho užitečných rad, obohacena o zkušenost s acrojogou a dechovými cvičeními jsem se pustila s ještě větší chutí do hatha jogy. Svůj život jsem obohatila o ranní rituál čištění jazyka, oil pulling a snad se mi povede alespoň párkrát v týdnu praktikovat pranajámu. V neposlední řadě jsem si také vyzkoušela, jak obohacující a uspokojující je předávat někomu energii, léčit, hýčkat někoho a působit mu dobro při masáži. Relaxační víkend byl zkrátka jedinečný a budu se moc těšit na další!
Martina Chvátalová
Ahoj holky, jsme týden doma a já pořád z toho našeho společného víkendu žiju. Ranní rituál stále dodržuju. No... s konvičkou to je trochu slabší, to je fakt :) Ale jinak jazyk čistím, ajurvédský peeling používám a hned jsem nějaká hezčí :-D Bylo to s váma fakt super, pořád o tom někomu vyprávím (teda těm nakloněným, vím, že by to nebyla akce úplně pro každého).
Martina Hortová
Den začínat očistnými technikami nosu, jazyka a končit příjemnou masáží obličeje a položky hlavy s přípravky, které si samy odpo vyrobíte. Před obědem se protáhnout , prodýchat na čerstvém vzduchu a trochu si zalétat při akro józe. Tak ve zkratce vypadá jeden den v relaxačním víkendu. K tomu vydatná vegetariánská strava : ) Pro mě to byl víkend plný zážitků, relaxu, zábavy. Odnesla jsem si mnoho zajímavých, užitečných informací týkající se péče o pleť a vlasy a k tomu pár jednoduchých, úžasně voňavých přípravků, které na sebe každý den s radostí nanáším. Na pohled krkolomné a složité pozice z párové akro jógy jsme zvládly na jedničku a hodiny s ní si opravdu užily. Zkrátka díky holky, bylo to fajn!
Petra Dragounová
No pro mne to byl opravdu zážitek. Od začátku, kdy jsem byla překvapena stavením, ve kterém jsme byly ubytovány. Myslím z venku a pak i zevnitř. Příjemným přivítáním ze strany lektorek i ostatních účastnic. Kdy se dá říct, že opravdu příjemné a zajímavé činnosti většinou přitahují i obdobne lidi. Myslím, tedy alespoň za mne, že jsme se sešly docela fajn "baby". Pak taky zajištěna strava byla super a pro mne ohromne motivujíci. No a samozřejmě náplň vikendu, co se týče kurzu = bomba. Acro jóga pro mne do té doby úplně neznámá " disciplína". Meditace, která dle úvodního poutaveho příběhu od Peti, jiste úžasna, kdybych nevytuhla jak spalek:). . Vyroba domácí kosmetiky zcela vyplnila mě představy a následne masáže s vyrobenými přípravky byly zkratka super. Celý víkend se nesl v duchu zdravého životního stylu. Odpočinula jsem si a získala nové informace, které velmi řada zuzitkuji.
Katka Kumžáková
"Dva dny mimo váš stereotyp. V jídle, bydlení, cvičení, návycích i postojích. Je to už týden, co jsem z víkendu zpátky, ale pořád dodržuju všechno, co jsem si na víkendu předsevzala: oil pulling, čištění jazyka i konvičku, která podle mě není jen výplach nosu, ale také hlavy :-) Takže jestli chcete zažít něco extra aniž byste museli letět přes půl planety, je to tohle. Tak do toho. "
Michaela Mužíková