O nás

Co je Kosmetika hrou?

Aktuality 2020/21:
Krámek i e-shop jsou zavřeny. Já aktuálně studuji a odpočívám, neb to je opravdu třeba. Až budu vědět, kam budu dále směřovat a to i Kosmetika hrou, tak napíšu 🙂 Chcete info? Napište mi na info@kosmetikahrou.cz a já vás přidám do newsletteru.
Judit

Jak to celé vzniklo?

K výrobě domácích přírodních přípravků jsem se postupně dostala přes sběr bylinek a vaření domácích pochutin. Velkým impulzem bylo, když jsem si poprvé vyrobila přírodní veganské mýdlo.
V roce 2010 jsem našla na webu návod, jak vyrobit domácí mýdlo, ta myšlenka mě nadchla a tím celá cesta začala.

Učila jsem se a sbírala bylinky. Během cest po Indii jsem se dozvěděla o použití indického koření a olejů z hlediska Ajurvédy a to začala propojovat s masážemi. Vrhla jsem se do výroby všeho, co se kosmetiky a bylinek týče a čekalo mě mnoho zdarů, ale i nezdarů.

 Prostřednictvím webu Kosmetiky hrou se o ně s vámi chci podělit…

Na cestě naštěstí už dlouho nejsem sama, ale doplňuje mě skvělý tým. Kosmetika hrou je malý vesmír – ale vesmír není nikdy sám pro sebe – je tady pro všechny kolem. Ten “náš” hodně voní a pomáhá léčit tělo i duši.
Hrajeme si, sdílíme a podporujeme se. Tvoříme pro vás tématické kurzy. Na webu najdete aktuální recepty i články.
Náš “vonný butik“ je zásoben kvalitními surovinami, které máme sezónně, tak jak to má být. Máme však rády objevování a když narazíme na něco supr, tak to jednorázově objednáme, abyste si mohli hrát 🙂

Kdo se o vás stará a s kým se můžete v Kosmetice hrou potkat?

Judita
Klimentová

judita@kosmetikahrou.cz

Aktuálně – se – nejraději  pozoruju jak mi ze semínek rostou bylinky a květiny na mém okně ve vile nedaleko Horní Šárky, která je mým nejoblíbenějším místě v Praze. Moc ráda cestují do míst blízkých a vzdálených a mým oblíbeným elementem je voda – ať je to rybník v Jižních Čechách nebo šumivé moře!

Kosmetika hrou je tak trochu moje dítě, které jsem porodila před 6 lety a od té doby roste a vyvíjí se 🙂 Jdeme společně cestou přírodní léčby, hraní si, učení se, sdílení a vzájemné podpory. To stejné se snažím aby se prolínalo na všech úrovních: v našem týmu, na našem webu, v krámku a hlavně na kurzech. Jak řekla Katka Polívková – Kosmetika hrou je takový “náš hippie punkový projekt” – je to o lásce, péči a vesmíru a zároveň vybočujeme z  “normálu”.

Potkat se se mnou můžete na kurzech, kde mám roli průvodkyně. Zároveň se starám o technický chod a marketing. Věnuji se rozvoji “dítěte” a připravuji firemní kurzy.

Hanka
Lanzingerová

kurzy@kosmetikahrou.cz

Jsem jedna alternativní maminka, která miluje esoteriku, přírodu, muziku a vše živé i neživé. Ke Kosmetice hrou mě přivedla tak trochu náhoda a zájem o tuto tématiku.
Již jako malá jsem se ráda procházela přírodou a pozorovala bylinky, kytky, stromy a postupně jsem se začala zabývat i jejich zpracováním.
Hlavně jsem se vrhla na zavařování, louhování atd. Lze tedy říci, že to vše u mě začalo kuchyní.
Později jsem se začala zajímat více i kosmetiku a drogérii a to především díky své dceři. Chtěla jsem mít doma vše více ekologické, domácí a šetrné a tak jsem se dostala blíže a blíže ke Kosmetice hrou.

Jsem ráda, že mohu být součástí něčeho takového jako je Kosmetikahrou, která to vše dělá i v dnešní době pořád s láskou.

A kdyby Vás zajímalo co tu dělám, tak já jsem ta spojka mezi Vámi a lektory 🙂

Všem Vám přeji hodně úspěchů a zábavy při domácím tvoření.