VŮNĚ STŘEDOMOŘÍ – Uchovejte si léto ve vůni!

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Workshop aromaterapie a přírodní parfumerie Není vůní, které by připomínaly více léto, bezstarostnost, svobodu a dobrodružství, než vůně středomořské oblasti. Moře, bylinky, citrusy, prosluněné jehličnaté háje, levandule a olivy... Navštivte druhý workshop přírodní parfumerie, v sérii OSOBNÍ PARFÉM dále nabídneme říjen - VŮNĚ ORIENTU Vůně Středomoří vám pomohou udržet pocity léta, slunce a tepla v chladnoucím počasí začínajícího podzimu. Vůně bylinek a jehličnanů i citrusů jsou zároveň prevencí proti nachlazením a rýmám a infekcím, které přichází s podzimem.   CO NA KURZU ZAŽIJETE: Prozkoumáme celý arzenál přírodních vůní Středomoří ve formě esenciálních olejů a absoluí:
  • Vůně MOŘE přinášející pocit svobody a touhu po dobrodružství... vůně soli, vody, mořských řas...
  • CITRUSY se všemi jejich odstíny od ostře svěžího citrónu přes delikátní bergamot k sladkému povznášejícímu pomeranči. Citrusy osvěží a přinesou šťavnatost léta, zároveň prosvětlí a rozveselí nadcházející temnější období.
  • BYLINKY ve všech podobách, bohaté odstíny bylinkových vůní: bazalka, oregano, rozmarýn, tymián, vavřín, šalvěj a hlavně levandule...
  • JEHLIČNANY – horká borovice, ostrý cypřiš nebo teplé delikátně kořeněné labdanum jako vynikající základy pro přírodní parfémy s vůní Středomoří.
Povíme si o podpůrných účincích jednotlivých vůní na naši psychiku. Probereme lečivé kvality esenciálních olejů především na typicky podzimní zdravotní neduhy.   CO SI ODNESETE: Namícháte si s pomocí lektorky vlastní vonnou směs s krásnou vůní léta a zároveň s léčivým efektem proti podzimním neduhům duše i těla. Osobní OLEJOVÝ PARFÉM si odnesete v praktickém roll-on flakonku. Nebo můžete vonnou směs zředit a vyrobit si TĚLOVÝ OLEJ. Můžete přikoupit originální krásný flakonek, ručně foukaný od českých sklářů, zdobený kovem. Lahvičku na olejový parfém jako šperk na krk či jako ozdobu toaletního stolku. Marie Rumlenová Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune - sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní.   

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!