Vůně květů – vůně lásky

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Workshop přírodní parfumerie – tvoření osobní vůně
  • Máte rádi vůně květů?
  • Chcete mít luxusní přírodní parfém?
  • Proč jsou květové vůně tak opojné a erotické a jak to můžeme v životě využít?
  Venku pomalu rozkvétají luhy a háje. Fialky, třešně, šeříky... Vůně květů nám sama leze do nosu a přináší radost a opojení. Květové vůně jsou ztělesněním vášně. Květy jsou smyslné velmi ženským způsobem. Z jejich sladké plné vůně se až točí hlava... Růže, levandule a lípa... květy známé a uklidňující. Tuberosa, frangipanie, champaca... květiny exotické a tajemné. Květy představují luxus. Získávat přírodní vůni květů totiž není snadné. Proto jsou přírodní květové vůně jedny z nejdražších. Vůně květů hrály v mnoha kulturách zásadní, posvátnou roli. Jak nás můžou vůně květů inspirovat pro náš život? Na kurzu poznáte:
  • Vonné esence květů známých i vzácných a exotických.
  • Absolue a esenciální oleje z květů a dalších vůně, které květy krásně doplňují.
Dozvíte se:
  • Jak přírodní květové vůně vznikají. Jakou roli hrály vůně květů v historii a kultuře.
  • Jak pomáhají květové vůně naší psychice. Jaké kvality v nás vůně květů rozvíjí.
  • Jak a s čím květové vůně míchat do parfémových kompozic.
Odnesete si: PŘÍRODNÍ KVĚTOVÝ PARFÉM – 5ml vonnou kompozici v jojoba oleji. Směs vůní na míru vaší duši i tělu, krásnou a zároveň podpůrnou. Můžete přikoupit krásný originální flakonek ručně foukaný od českých sklářů, zdobený kovem. Lahvička jako šperk na krk či jako ozdoba toaletního stolku... K osobnímu parfému dostanete od lektorky zpracovaný text o působení jednotlivých vůní ve vaší směsi. Lektorka popíše, jaké kvality vybrané vůně přinášejí a posilují.  

Marie Rumlenová

Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune - sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní.   Pokud se chcete o Marušce dozvědět víc, mrkněte na její medailonek.  

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!