Cesta ke zdraví a kráse – osobní konzultace

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Věřím, že většina nemocí začíná v nespokojeném bytí a nesouladu rozumu, duše a citu. I přesto mám zkušenost, že jakékoliv nástroje, které nás mohou dostat do nadhledu, jsou důležité. Nesoulad se projevuje v mnoha podobách:
 • akné
 • ekzémy
 • špatné trávení
 • blokace a bolesti zad
 • problematická menstruace
 • chronické nemoci
 • záněty
 • psychicky náročné stavy a výkyvy, smutky, strachy
 • nespavost
 • častá únava
 • a mnoho dalšího...
Zaměřuji se na psychickou pohodu, sebepéči, ale především sebevnímání a sebepoznání. Primárně se věnuji práci se ženami. Na své cestě používám hlavně esenciální oleje, byliny, jógu, sny, psychosomatiku a meditaci. Nedám dopustit na sílu Ájurvédy, tradiční čínské medicíny a lokálních bylin. Když se necítím dobře, o to více si sama hlídám, co jím a piji, avšak nejsem v tomhle ohledu asketičkou. To vše propojuji, když pro vás a s vámi míchám voňavé léky na neduhy všedních dní…. Přistupuji k člověku holisticky. Věnujeme se tedy stravě, psychické pohodě, zdravotnímu stavu i životnímu stylu. Můžete ji využít, pokud vás něco trápí na fyzické nebo psychické úrovni, stejně tak jako podpůrnou terapii v různých obdobích vašeho života - těhotenství, porodu, klimakteria. Kouzelné lahvičky však umí pomoci i s akutními bolístkami.
 1. správně vybrané a namíchané esence
 2. vhodně zvolené způsoby aplikace
 3. jemná úprava stravy
 4. zapojení bylin do svého života
 5. nahlédnutí vzorců, které můžeme opustit
 6. péče a sebepéče
To vše zmůže zázraky. Ale ani zázraky se nedějí na počkání, a proto je třeba vytrvat :) Budu ráda, pokud si mě zvolíte jako svoji průvodkyni.

Více o sebeléčbě se dozvíte v mém seriálu Juditina lékárna:

https://www.kosmetikahrou.cz/blog/juditina-lekarna/

Jak dlouho to trvá a jak často je to třeba?

Setkání trvá 90 minut. Můžeme se setkávat pravidelně nebo kdykoliv, kdy se budete chtít opečovat :). Datum a čas vybereme společně, podle našich možností. Cena konzultace zahrnuje 1 lahvičku na míru a další je možné dokoupit. Setkáme se v Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha. Není pro vás možné přijet? Mohu dorazit já za Vámi - téměř kamkoliv :) V přihlášce prosím nechte Vaše telefoní číslo, abych Vám mohla zavolat a domluvíme se, co je třeba.  

Kdo jsem a jak jsem se na tuto cestu dostala?

No, vlastně mi nezbylo nic jiného. To jsem pochopila po tom, co jsem se po 14 dnech vrátila z nemocnice a druhý den, byl ekzém zpátky. Do nemocnice jsem nastoupila po několika měsících deprese, kdy jsem měla celé ruce a nohy plné puchýřů, na jedné noze jsem měla 3 díry do masa a bála se, že mi ji uříznou. Tomuhle stavu ale předcházelo mnoho věcí… Do roka a 2 měsíců jsem se vyléčila! Během toho procesu jsem se odstěhovala na okraj Prahy, změnila svoji pozici v práci, srovnala si priority a prošla rozchodem. Na téhle cestě jsem toho potkala mnoho, co bylo nápomocno – od čínské medicíny, jógy, dlouhodobé individuální psychoterapie, aromaterapie až po sezení v tichosti stromů ve Hvězdě. Taky jsem přestala mít strach. Moje duše se vrátila do těla, jak mi řekl Robert Policar. Ano, vrátila. A hodně změn mě ještě na téhle cestě čeká… jako nás všechny :). S bylinama pracuji 11 let.. Na své cestě k nim jsem přidala masáže, aromaterapii, jógu, meditace, základy tradiční čínské medicíny a Ájurvedskou dietologii a vrátila se opět na začátek k bylinám a „vnitřní“ práci na změně vzorců. Sama jsem prošla psychoterapií skupinovou i individuální a po 5 letech ji zakončila. Posledních 6 let se intenzivně věnuji výrobě přírodní kosmetiky, mýdel a vedením kurzů primárně zaměřených na ženské skupiny. Kreativní práce v ženském kruhu je mojí cestou. Pracuji s  holistickou léčbou a sebeléčbu – celostní léčbou – těla i duše. UložitUložit UložitUložit

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!