Váš košík je
prázdný

Základy domácího vykuřování a výroba vykuřovacího svazku

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Jak voní dračí krev? 

Na co všechno je kadidlo? 

Je rozdíl mezi šalvějí bílou a tou ze zahrádky? 

Tohle všechno a mnohem více
se dozvíte, když dorazíte!


Praktický „čichací“ workshop pro zájemce o vykuřování.
Večer je rozdělen na dvě části - uvnitř v prostoru Kosmetika
hrou a pak venku ve Stromovce.


V pohodlí centra si ukážeme možnosti, jak vykuřovadla používat pro očistu prostor. Společně si každý z vás vyrobí svazek na vykuřování z domácích bylin (šalvěj, tymián,rozmarýn). V rámci večera se dozvíte i jaká vykuřovadla a k čemu používali naši předci. A dojde i na malé srovnání účinků vykuřovadel a aromaterapie.

Poté se přesuneme ven do kouzelné Stromovky a předvedeme si jak na to a budeme testovat co nám voní :)

A proč vůbec vykuřovat?

Nejčastější důvod k cestě za vykuřováním je očista prostoru. Na to je vykuřování skvělé. Kouř má přirozenou tendenci rozpínat se, může vyčistit i místa, kam běžnými prostředky nedosáhnete. Navíc čistí na několika úrovních od té hrubé fyzické (bakterie, viry) po jemné energetické (následky stresů, hádek, rozchodů apod.).

Nemáte uhlíky ani kadidelnici? Nebojte, na místě si vše budete moci nakoupit.

Vykuřováním večer vás provede moje múza Katka Polívková:

O mě:

„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba prostřednictvím voňavých aroma masáží, míchání osobních parfémů nebo na workshopech Vůně pro každý den.“

Praxe a obchod:

„Masážím a aromaterapii se intenzivně věnuji několik let. Vystudovala jsem Institut aromaterapie, obdržela masérské osvědčení, absolvovala spoustu seminářů, setkala se s mnoha inspirujícími osobnostmi aroma světa... A neustále se učím, od života i od přírody. Všechny své voňavé poznatky sdružuji pod značkou Dobré vůně.
Již více než 10 let provozuji obchod s originálním sortimentem i přístupem. V poslední době je čím dál více o vůních a přírodních produktech pro radost, proto i to jméno – Radosta.“