Víkendová škola přírodní kosmetiky s Judit a Agi

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Nestíháte dorazit na naše večerní kurzy, které jsou během týdne? Jste z daleka a chcete všechny vědomosti získat najednou? Připravily jsme intenzivní víkendovou školu - ale nebojte, budeme si hlavně hrát a patlat! :)  

Pro koho je kurz určen?

Pro začátečníky i mírně pokročilé, pro ty, kteří chtějí vyházet všechny komerční přípravky a pustit se do výroby pro sebe a rodinu naplno. Pro všechny s otevřenou hlavou i duší. Pro milovníky a milovnice zkoumání, vzdělávání se a výroby 🙂 .
Po absolvování víkendové školy se budete orientovat ve všech základních surovinách a esenciálních olejích. Budete vědět, jak si vyrobit vše, co potřebujete - od kosmetiky na pleť až po domácí drogerii. Po tomhle víkendu z vás bude informacemi a vůněmi nabitá výrobkyně přírodní kosmetiky pro vás i celou vaší rodinu! Víkendová škola kosmetiky je ideální pro všechny, které mají naše centrum Kosmetiky hrou tak trochu z ruky :). Stejně tak pro ty, kteří by se rádi dozvěděli vše najednou a pak dále pokračovali ve výrobě. Čeká nás tedy studijně intenzivní víkend plný teorie i praxe. Aby to naše hlavy a nosy ustály, tak nás během celého víkendu podpoří zdravé svačinky, přestávky a velká pauza na oběd a procházku. Pomocníkem pro vás budou skripta, do kterých si můžete zapisovat vše potřebné a přidávat vyzkoušené i nové receptury.

Do 31.1.2020 máte možnost využít zvýhodněnou early bird cenu školičky a mít ji za 5500 korun, od února už bude v plné  ceně za 5900 korun.

Co nás během víkendové školy čeká?

 • filozofie
 • bezpečnost, pomůcky, suroviny, konzervace
 • rostlinné oleje a másla
 • esenciální oleje
 • aktivní látky
 • hydroláty
 • domácí drogerie

Co si vyrobíme a jaké postupy projdeme?

 • šlehaná másla
 • obličejové oleje
 • obličejové masky
 • balzámky na rty
 • dvoufázové výrobky - tedy produkty obsahující olej a vodu, vyrobené emulgací
 • šampony a sprchové gely
 • drogerie do domácnosti
  Počítaly jsme a počítaly a vychází nám to, že si z víkendu kromě hlavy plné moudrostí a nápadů odnesete také asi 10 produktů - možná i více :).   Výroba diy sprchového gelu s bylinkami Tělový olej s heřmánkem a ylang ylang pro lepší spaníŠlehané máslo pro období nachlazení - jednoduchý recept
Kurz se bude konat v Centru Kosmetika hrou na Letenském náměstí 1 v Praze. Kurz je pro skupinu maximálně 8 žen plus 3 lektorky.  

Předběžný časový plán:

sobota 9:30 - 18:00 neděle 10:00 - 16:00 Během obou dní bude dostatek času na oběd v okolí. S výběrem bistra Vám rády poradíme :). Pokud byste potřebovaly pomoci s ubytováním - nebojte se napsat. Těšíme se :)   Judita, Agi a Danielka  

Do 31.1.2020 máte možnost využít zvýhodněnou early bird cenu školičky a mít ji za 5500 korun, od února už bude v plné  ceně za 5900 korun.

  Mrkněte na prodejní podmínky kurzů…. Přihlásit se můžete pouze na celý víkend :). Pokud řešíte ubytování - nebojte se nám napsat!   Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.  

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!