Přírodní drogerie do domácnosti

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

"Domácí drogerie je za mě ještě horší než běžná kosmetika!" V domácnosti se bez úklidových prostředků těžko obejdeme.  Ale bohatě nám postačí ty ekologické a šetrné. Jejich výroba je jednoduchá  a vystačíme si s ingrediencemi, které dobře známe.

Během workshopu si:

  • představíme základní suroviny pro úklid domácnosti
  • probereme některé tipy a triky - třeba jak vyzrát na ucpané odpady nebo leštění kohoutků
  • a hlavně budeme vyrábět, hnedka 4 produkty

Tentokrát si umícháme hned 4 produkty:

  1. multifunkcní domácí čistič
  2. voňavou aviváž
  3. prací prášek
  4. wc bomby :)
Budeme se snažit i minimalizovat plastové nádoby a proto vás prosíme, abyste si donesli 2 zavařovací sklenice a jednu láhev od sirupu. Pokud nemáte, tak nezoufejte, napište nám a my je seženeme :)

Přijďte strávit příjemný večer a udělat něco pro sebe, své blízké i přírodu.

Agátka má roky zkušeností s eko drogerkou, její výrobou a použitím nejen ve své domácnosti, ale i z domácnostní klientek kurzů.  Kurz je vhodný pro ty, kteří již navštívili některý z našich kurzů, ale i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí něco vyrobit.Vezměte si sebou notýsky a já uvařím čaj a budu se na vás moc těšit! Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂   Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů!   Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!