Parfém na míru – osobní sezení

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Hledáte nevšední opojný zážitek? Přejete si parfém originální a přírodní?​ Vydejte se na výlet do fantazie, kterou přináší VŮNĚ...   Tvoření vůně   Co zažijete? Tvoření vůně je vrcholný smyslový zážitek. Za hodinu a půl osobního sezení vznikne váš unikátní aromatický portrét. Odnesete si osobní přírodní parfém v 10ml flakonku. Jako když královna pomalu prochází zahradou... Ucítí vůni kůry exotického stromu, pohladí jeho drsnou kůru. Horký vzduch přivane ze záhonu hořkosladkou levanduli a šalvěj. Z kaple přináší klid tajemná vůně kadidla. Růžové keře sladce omamují... Tvoření parfému na míru je procházka královskou zahradou vůní. Nosem potkáte tajemné pryskyřice, opojné květy, dráždivé koření, záhony ozdravných bylinek a svěží ovoce... Přírodní vůně dávají zažít skutečnou krásu.     Jak to probíhá?
 • Setkáme se v příjemném prostoru centra Kosmetika hrou.
 • Představím vám okolo 50 přírodních vůní a jejich účinky na psychiku i tělo.
 • Probereme vaše přání a potřeby. Co od vůně čekáte, jak vás mohou přírodní vůně podpořit.
 • Najdeme vaši vonnou paletu - 3 až 9 vůní, které si váš nos zamiluje.
 • Poradím vám vhodné poměry vaší vůně a společně namícháme váš olejový parfém.
Vůni nevymyslíte, nevyberete podle předem připraveného receptu. Váš nos si ji najde, vaše srdce si ji najde. Tvoření vůně je objevování vlastní citlivosti - co mi v tuto chvíli dělá dobře, co méně a co mě opravdu oživuje.   Tvoření vůně   Co si odnesete? Vůni, která bude jenom vaše, intimní, spojená s vašimi skutečnými potřebami. Povzbudí, uklidní, uzemní nebo rozjaří, podle toho, co potřebujete. Váš přírodní olejový parfém na míru v 10ml praktickém roll-on flakonku. Cena sezení zahrnuje:
 • 10 ml olejového parfém a roll-on flakonek.
 • Písemnou charakteristiku parfému – kvality, které jednotlivé esence parfému nesou.
Dále je možné dokoupit:
 • Ozdobný flakonek z českého skla
 • Vaši vonnou kompozici ve formě
  • tělový olej  30 ml
  • tělové mléko 30 ml
Můžeme se setkávat opakovaně. Potřeby vůně se mění, podle roční doby, životního období nebo příležitosti, pro kterou vůni chcete. Na dalším sezení můžeme váš parfém trochu přetvořit nebo vytvořit pro vás vůně úplně nové... Sezení budou probíhat od ledna 2019. Datum se stanoví individuálně na základě vzájemné domluvy.   Kolik to stojí ? Cena sezení je 1900 korun za osobu nebo 2700 korun za sezení pro dva (v tomto případě jsou v ceně zahrnuty parfémy dva).   Marie Rumlenová Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Propojuje ve své práci osobní rozvoj a přírodní vůně. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. V současnosti studuje aromaterapii na Aromahead Institute a přírodní parfémy u americké parfumerky Mandy Aftel. Studovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Marie rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ – sebe-poznávání a tvoření s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny I pro firmy. Tvoří podpůrné vůně na míru pro jednotlivce, páry či rodiny.

Kurzy a osobní sezení tvoření přírodních parfémů MOJE VŮNĚ vedené Marií Rumlenovou probíhají na Letné v prostoru design obchodu TVORBA.

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů! Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!