Osobní vůně pro matky a dcery 14.3.

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Vůně oživují, oblažují a sbližují. V jejich atmosféře se můžeme potěšit, uvolnit, rozpovídat a vzájemně si věnovat péči.  Během společného odpoledne spolu poznáte základy přírodní parfumerie a aromaterapie. Načicháte spoustu krásných přírodních vůní. Vzájemně se opečujete. Vyberete si svou osobní vůní – přírodní parfémek pro každou z vás. Vytvoříte společnou vůni – masážní olej nebo vůni pro váš domov. Pojďte spolu zažít radost při poznávání vůní a tvoření. Pojďte strávit čas v příjemném společenství žen. PROGRAM – Co vás na kurzu čeká?
  • Vonná degustace a kruh sdílení: O tom, co nám v životě voní a naopak nejde pod nos… Sdílení, čichání a poznávání přírodních vůní. 
  • Výklad o přírodních vůních: Jak a z čeho se vyrábí, jak působí, jak se používají a míchají
  • Výběr vonných kompozic do parfémů, oleje a osvěžovače
  • Míchání a tvoření výrobků
  • Závěrečné povídání, sdílení a rozloučení
Pro koho je kurz určen?     Pro maminky spolu s dcerou/dcerami. Doporučujeme nejdříve od 7 let, kvůli tvoření s éterickými oleji. Vítáme všechny věkové kombinace maminek a dcer.  Obzvlášť vítáme babičky ☺  VÝROBKY: 2 x osobní vůně – olejový roll-on přírodní parfém a 1x vonný tělový olej  CENA 1780 pro 2 osoby. V ceně 3 VÝROBKY   Třetí osoba (babička nebo druhá dcera) 600 Kč Lektorka: Marie RUMLENOVÁ Osobní konzultace - tvorba osobního parfému Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune – sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní. Prošla dvouletý cyklus ženských rituálů u Tamary Melissy. Studuje Institut Aromaterapie.  Má tři dcery Žofii 14, Anežku 11 a Medu 7

Kurzy a osobní sezení tvoření přírodních parfémů MOJE VŮNĚ vedené Marií Rumlenovou probíhají na Letné v prostoru design obchodu TVORBA.

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů! Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!