Osobní parfém – Červen – Osobní parfém na Léto 21.6. 2021

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Tvoření přírodního parfému je vrcholný smyslový zážitek.  Pojďte si namíchat svůj osobní parfém, vůni originální, přírodní, osobitě krásnou…  Přírodní vůně dovedou uvolnit, povzbudit, vyrovnat i léčit tam, kde zrovna potřebujeme. Nos a podvědomí nás zavedou právě k těm vůním, které nás nejlépe podpoří. 

CO ZAŽIJETE A POZNÁTE:

Poznáte širokou paletu přírodních vůní - esenciálních olejů a absolutů, probudíte svůj nos, okusíte známé i neznámé vůně... Dozvíte se, jak esenciální oleje vznikají a jak působí.  Poznáte účinky olejů na zdrav a psychiku.  Zjistíte, co vám voní a co naopak „nejde pod nos“.  Prohloubíte tak svou citlivost a vnímání sebe sama. Vysvětlíme si základy zákonitosti míchání esencí do parfémové kompozice. Společně namícháme Vaši vonnou kompozici, aby krásně voněla, dlouho vydržela a podporovala Vás na tělesné i duševní úrovni. Odnesete si jeden kosmetický produkt: 
  • Olejový parfém roll-on 
nebo 
  • Vonný tělový/sprchový olej 
Chcete parfém jako osobní šperk? Můžete přikoupit originální krásný flakonek ručně foukaný od českých sklářů, zdobený kovem.  Lahvička jako krásná ozdoba na krk nebo na toaletní stolek...

Každé roční období přinese na kurz jinou paletu vůní a nový záměr. Co nás čeká?

Leden – Novoroční vůně 18.1.

Jaká bude nálada nastávajícího roku? Pojďte vložit své sny a přání do vůně, která vás bude provázet novým rokem 2021.

Únor – Vůně domova 22.2.

Parfém s vůní typickou pro naše kraje – místní tradiční bylinky, květiny a dřeviny ve vůní podpoří naše zakotvení a pocit domova.

Březen – Osobní parfém Jaro 22.3.

Příroda se probouzí, jaro přichází s novou energií. Jaké přírodní vůně vybrat proti jarní únavě? Nové svěží vonné kompozice pro probuzení a oživení na jaře.

Duben – Očistná vůně 12.4.

Parfémy a tělové oleje s esencemi vhodnými k k detoxikaci a očistě. Přírodní vůně, které pomáhají pročistit a energizovat organismus.

Květen – Vůně květů a lásky 17.5.

Opojné květové vůně, jemné svěží i těžké sladké. V květnovém čase lásky budeme poznávat svůdnou ženskost ve vůni a vytvoříme kompozici s vůní květů a lásky.

Červen – Osobní parfém na Léto 21.6.

Léto voní svěže, léto voní horkem, trávou, rosou. Léto voní svobodou, dobrodružstvím a vášní... Pojďte najít a namíchat svůj Parfém na léto, co probudí smysly v horkých dnech, osvěží a bude Vám dělat společnost celé tohle krásné léto...

Srpen – Vůně Středomoří 24.8.

Vánek od moře, háje borovic, spousta slunce, citrusy, bylinky… Co víc připomíná letní bezstarostnost, volnost a objevování, než vůně Středomoří: Parfém s vůní Středomoří udrží slunce, teplo a radost na přelomu léta a podzimu.

Marie Rumlenová

Tvoření vůně Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune – sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní.

Kurzy a osobní sezení tvoření přírodních parfémů MOJE VŮNĚ vedené Marií Rumlenovou probíhají na Letné v prostoru design obchodu TVORBA.

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů! Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!