Osobní parfém – Vůně na Léto 22.6. 2020

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Tvoření přírodního parfému je vrcholný smyslový zážitek.  Pojďte si namíchat svůj osobní parfém, vůni originální, přírodní, osobitě krásnou…  Přírodní vůně dovedou uvolnit, povzbudit, vyrovnat i léčit tam, kde zrovna potřebujeme. Nos a podvědomí nás zavedou právě k těm vůním, které nás nejlépe podpoří. 

CO ZAŽIJETE A POZNÁTE:

Poznáte širokou paletu přírodních vůní - esenciálních olejů a absolutů, probudíte svůj nos, okusíte známé i neznámé vůně... Dozvíte se, jak esenciální oleje vznikají a jak působí.  Poznáte účinky olejů na zdrav a psychiku.  Zjistíte, co vám voní a co naopak „nejde pod nos“.  Prohloubíte tak svou citlivost a vnímání sebe sama. Vysvětlíme si základy zákonitosti míchání esencí do parfémové kompozice. Společně namícháme Vaši vonnou kompozici, aby krásně voněla, dlouho vydržela a podporovala Vás na tělesné i duševní úrovni. Odnesete si jeden kosmetický produkt: 
  • Olejový parfém roll-on 
nebo 
  • Vonný tělový/sprchový olej 
Chcete parfém jako osobní šperk? Můžete přikoupit originální krásný flakonek ručně foukaný od českých sklářů, zdobený kovem.  Lahvička jako krásná ozdoba na krk nebo na toaletní stolek...

Každé roční období přinese na kurz jinou paletu vůní a nový záměr. Co nás čeká?

Červen – Vůně na Léto 22.6. 2020

Léto voní svěže, léto voní horkem, trávou, rosou. Léto voní svobodou, dobrodružstvím a vášní...

Pojďte najít a namíchat svůj Parfém na léto, co probudí smysly v horkých dnech, osvěží a bude Vám dělat společnost celé tohle krásné léto...

Srpen – Vůně Středomoří  24.8. 2020

Vánek od moře, háje borovic, spousta slunce, citrusy, bylinky…

Co víc připomíná letní bezstarostnost, volnost a objevování, než vůně Středomoří: Parfém s vůní Středomoří udrží slunce, teplo a radost na přelomu léta a podzimu.

Listopad – Parfém na Zimu 2.11. 2020

Koření a sladké pryskyřice pohladí, sladká dřeva a ovoce rozzáří studené šedé dny. Když přichází chlad a tma, a tak přirozeně saháme po vůních, co zaženou chmury, zahřejí a rozveselí. Přijďte vytvořit svůj osobní Parfém pro období podzimu.

Marie Rumlenová

Tvoření vůně Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune – sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní.

Kurzy a osobní sezení tvoření přírodních parfémů MOJE VŮNĚ vedené Marií Rumlenovou probíhají na Letné v prostoru design obchodu TVORBA.

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů! Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.