Tip Marušky Rumlenové: Parfém pro čarodějku

Pro začátečníky

Tuhle vůni můžete namíchat a nosit, když zrovna chcete být ženou svůdnou a zároveň vzdálenou tajemnou… co se nebojí běhat sama bosky lesem a trochu čarovat, ráda užívá smyslnost těla i ponoření do klidu meditace…

V hlavě pro lehký začátek najdeme svěží grep s jemným hořkým podtónem.

V srdci sladká frangipanie a svůdná tuberoza, dvě vyloženě milostně erotické vůně. V základu pak sedí zemitá pačuli s meditativním kadidlem.

POSTUP:

Jojobový olej dobře odměřte a nalijte do skleněné nádobky. Stačí malá širší sklenička. Je lepší parfém nemíchat rovnou do roll-on flakonku, v širší skleničce či skleněné odměrce lépe ucítíte v průběhu míchání, jak se vůně vyvíjí. Kapejte jednotlivé ingredience od základu po hlavu do oleje. Kapku po kapce, promíchejte a sledujte, jak se vůně postupně mění. Určitě si za každou kapkou zapište čárku. Při práci s vůněmi je snadné v opojení ztratit pojem o tom, kolik jsme tam toho už dali…

Hrajte si!

Jestli dostanete chuť experimentovat, doporučuji vám pohrát si s poměrem ingrediencí. Mám ráda harmonii v poměrech, tak jsem zvolila tento vyvážený. Komu ale sedí sladší smyslnější vůně, může zkusit opatrně postupně přikapávat frangipanii a/nebo tuberozu. Kdo rád svěžejší variantu, může přidat grep. Většinou intuitivně cítím, kdy je to nakonec „ono“ a pro vás ten moment může být úplně jinde… tak čarování zdar!

Recept připravila Maruška Rumlenová, která se vůním věnuje intenzívně a vede u nás kurzy míchání parfémů. 

 

Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuálnítvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!