Růžový květinový set – parfém a vonný olej pro maminku či jinou blízkou ženu

Pro začátečníky

Co se v naší magické ženské kompozici nachází?

RŮŽE, královna ženských vůní, harmonizující a pečující.

JASMÍN, svěží i omamný, pro posílení tvořivosti.

TUBERÓZA a YLAN YLANG pro smyslnost a uvolnění.

VANILKA pro hřejivé bezpečí.

 

Postup výroby

Olejový parfém:

Do 10ml roll-on flakonku přidáme 8 ml jojobového oleje. Potom můžete přidávat kapku po kapce od každé ingredience, nebo nakapat množství dle receptu a pak směs ladit. Někomu se bude líbit sladší těžší verze s více kapkami vanilky a ylangu, jinému zas květinovější s převahou růže. Absolue v jojobě přidáváme po více kapkách, protože jsou už ředěné. Pozor na jasmín, je silný i tak. A hlavně ylang ylang, ten je zde jediným koncentrovaným esenciálním olejem, dejte ho tak 4x méně než ostatních esencí. Do 10ml flakonku doporučují maximálně 30 kapek těchto esencí.

 

Tělový olej:

Doporučuji vytvořit se stejnými poměry ve vonné kompozici, zapisujte si postupně přesně, kolik kapek jednotlivých esencí jste přidali. Ideálně například 20 kapek čisté směsi esencí smíchejte ve skleněné lahvičce s pipetkou s 30 ml oleje. Na zředění můžete použít za studena lisovaný olej bez vlastní vůně, tedy třeba jojobový nebo mandlový, případně jejich směs.

Do roll-onu i do skleničky s olejem lze přidat pro extra efekt sušené okvětní plátky růže nebo růžová poupátka.

Míchejte něžně s myšlenkami na obdarovanou, ať je dárek opravdu na míru.

Přeji vám krásnou hru s vůněmi!

 

Recept připravila Maruška Rumlenová, která se vůním věnuje intenzívně a vede u nás kurzy míchání parfémů. 

 

Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuálnítvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!