Peeling proti celulitidě

Pro začátečníky

Uf, no už mě to taky trochu dohnalo. Ta ošklivá věc, díky které jsem si zamilovala dlouhé sukně a šaty – vypadám jako čarodějka a to mě baví asi nejvíc :).

Tak jsem začala pátrat po kůře, která zničí pomerančovou kůži a zároveň se dá doma namíchat během několika minut. Mám pro vás 2 produkty, které mi dobře zabírají. Prvním je vytuněný kávový peeling. Po peelingu používám gel.

Nejdříve si vyrobíme aloe vera gel – v glycerinu rozmícháme xanthanovou gumu do kašičky, do ní postupně vmícháme aloe vera šťávu. Během pár minut se nám vytvoří gel. Další informace k domácí výrobě gelu jsme sepsaly tady.

Namletou kávu smícháme s epsomskou solí a přidáme kokosový olej. Mícháme, až dostaneme pastu. Do té aloe vera gel a opět promícháváme, než se všechny suroviny krásně spojí.

Nakonec přikapeme esence, promícháme a zavřeme do vzduchotěsné sklenice.

Peeling používám během sprchování a několik minut masíruji pokožku. Ještě lepší je, pokud máte kartáč – ten totiž skvěle prokrvuje a díky tomu je kůra účinnější.

  • epsomská sůl – detoxikuje
  • citron – odvoďnuje a používá se na boj s celulitidou (pozor, je fototoxický, používejte, když víte, že dalších 12 hodin nepůjdete na slunce)
  • pomeranč – skvělý bojovník s celulitidou
  • rozmarýn – prokrvuje a prohřívá
  • aloe – hydratuje a rychle se vstřebává (účinek je rychlejší)

 

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!