Parfémy „vůně lásky“

Pro začátečníky

Vyrobit 100% přírodní úžasně voňavé parfémy je tak snadné! Přinášíme vám několik jednoduchých, avšak vyladěných receptů na olejové parfémy, které budete milovat.

Jak na to?

Ve všech parfémech jeolejovým základ a připravujeme je do 10ml lahvičky. A platí, že ingredience nakapeme do roll-onku, přidáme olej, uzavřeme a necháme směs aspoň den stát, aby se vůně rozležela.

Základ všech parfémů

Esence i absolue koupíte u nás v eshopu!

Vůně lásky

Krásná intenzivní vůně, kde se mísí „travitá“ vůně tabáku se silným labdanam, které vybuzuje ženskou sílou. Vůně je doplněna jemnou nasládlou vůní lotosu, který nás „probouzí“ k spiritualitě.

 

Juditina volba

Silnou vůni labdana a jemnost lotosu doplníme, v této kombinaci, oblíbenou vůní kakaa!

 

Vůně lásky pro muže

Lehce ostřejší a lehčí vůně nejen pro pány. Bergamot ráda přidávám do všech směsí, hezky je odlehčí a osvěží. Dubový mech je naprosto úžasná zelená vůně.

 

Večerní diva

Chcete být chvíli večerní divou? Rozhodně doporučuji do základu dát frangipani a kakao. Pačuli a tabák jsou v základu podobné vůně – pačule je o trochu hřejivější a plnější.

Chcete si s umíchat své vlastní parfémy? Objednejte si u nás Sadu parfémů deluxe do které si namícháte jednotlivé vůně, podle sebe:

Sada parfémů deluxe

Prohlédnout workshop

Workshop: OSOBNÍ PARFÉM – workshop přírodní parfumerie

Pořádáme workshopy, kde Vás naučíme spoustu praktických návodů, jak si vyrobit vlastní domácí kosmetiku.