Parfém RADOST ZE ŽIVOTA

Pro začátečníky

Anti-depresivní přírodní parfém, který budete milovat :).

Pro období konce zimy zkuste parfém osvěžující a prosvětlující. Vůni jemně ženskou s troškou pánské pevnosti a závanem stimulujícího koření pro energii do života.

V tomto parfému nejdříve ucítíme osvěžující veselou a hravou limetku. Potom v srdci trošku kardamomu pro rozproudění radosti. Hlavní roli v parfému hraje frangipanie, něžná květina s jemně sladkou teple exotickou vůní, která evokuje jižní kraje, lehkost a uvolnění. Nakonec v základu ucítíme sladkou teplou dřevitou vůni cedru, posilující a dodávající pevnost a stabilitu.

A jak parfém připravíme?

Kapeme do oleje jednotlivě složky od základu po hlavu. Nejlépe mi voněl tento poměr, ale můžete zkusit experimentovat a přidávat jednotlivé složky kapku po kapce… pohrát si s vůněmi také přináší spoustu radosti ☺.

TIP ke kardamomovému EO – pokud nemáte esenci, můžete přidat do parfému 3 rozdrcené kousky kardamomu. Bude to fungovat taky.

Recept připravila Maru Rumlenová. 

Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuálnítvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé.

 

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!