Nádech jara, jemná očistná vykuřovací směs

Pro začátečníky

Nádech jara, to je úplně jednoduchá směs pro jemné vykuřování na pícce. Při jejím sestavování mě inspirovala aromaterapeutická kompozice pro moji stálou masážní klientku. Potřebovala namíchat něco na jemnou, ale přesto důraznou očistu těla i ducha. A vznikl mix éterických olejů yzopu, bazalky posvátné tulsi a heřmánku římského. Už při masáži jsem cítila, že tohle je „něco“. Že směs má přesně ten účinek, jaký jsme si obě přály.

No a mne hned napadlo vytvořit podobně i vykuřovací směs. Protože všechny 3 bylinky ráda na očistu používám, dobře je znám a vím, že skvěle působí. Takže hned, jak jsem došla domů, jsem to otestovala. A paráda! Nešlo se té vůně nabažit. A k tomu moc pěkně vypadá.

Přesné poměry ingrediencí najdete v boxu s rozpisem surovin, stačí je pak jen smísit.

Ve vnitřním prostoru doporučuju pálit jen na vykuřovací pícce, aby se bylinky zahřívaly jemněji.

 

Autorkou tohoto voňavého receptu je Kateřina Polívková, aromaterapeutka, masérka, lektorka voňavých kurzů.

O Katce: „Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím, vůně jsou prostě okolo mne neustále.

Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě.“

 

 

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!