Masážní růžička

Pro začátečníky

Veškeré masážní kostičky, srdíčka nebo růžičky jsou krásným dárkem, který vyobíte jednoduše a rychle! Je mnoho krásných kombinací – začněte si hrát 🙂 Kombinace vůně kokosového oleje a růže je naprosto úžasná.

Jak na to?

Do zavařovačky dám bambucké máslo, kokosový olej a vosk, vše ve stejném poměru. Na mírném plameni rozpouštím ve vodní lázni.
Mezitím si připravím formičku, já jsem vybrala formu s malými růžičkami. Můžete použít jakoukoliv silikonovou formičku, kterou máte doma. Nejlepší jsou ty pralinkové.
Do mističky vedle si nadrolím plátky sušených růží a pokapu esencí růže v jojobě.

Když se másla, vosk a olej rozpustí, tak je vyndám z vodní lázně a prošlehávám metličkou. Přidám směs nadrolených plátků růže smíchaných s esenciálním olejem růže, přidám kapku vitamínu E a pomalu liji do formičky. Nebo si rovnou směr růže a esence můžete nasypat do jednotlivých formiček a opatrně zalít rozpuštěnou směsí. Pokaždé vám vyjde trochu jiný design.

Formu dám chladit do lednice.

TIP: Růžičky můžete dát do kelímku nebo skleněné zavařovačky a vypadají nádherně.

Připravená dávka vystačí skoro přesně na 15 růžiček – záleží, jakou máte lžící 🙂  Což je největší záhada všech lžic, protože to pokaždé vyjde uplně jinak.