Luxusní zimní olejíček na pleť

Pro začátečníky

Péče, výživa, exkluzivní ingredience a přitom jednoduchost a krásná, hřejivá vůně! Já na pleťové oleje nedám dopustit. Už léta nepoužívám krémy prostě proto, že olejová péče mé pleti vyhovuje nejvíc. Stačí si trochu pohrát se sezonním složením oleje, takže v průběhu roku zpravidla prostřídám 4 variace.

Pleť dostane, co potřebuje, já vím, co mohu dále doporučovat svým klientkám a taky si zaexperimentuju s novinkami!

Tentokrát je v mixu (který se mimochodem mimořádně vydařil) v základu olej opunciový a ve vůni labdanum v jojobě. Kompletní složení najdete v boxu s ingrediencemi.

Olejíček je určitě vhodný pro sušší či zralejší pleť, ale výživné oleje rostlinné a regenerační oleje éterické zcela jistě prospějí i pleti smíšené, mladší… Ideálně, pokud olej použijete na pleť lehce zvlhčenou hydrolátem z cistu.

Zvu vás na kurz o rostlinných olejích, kde si vše otestujeme, namažeme, ochutnáme a nakonec i namícháme sobě na míru!

Olejíčky koupíte v našem online krámku 🙂

Autorkou tohoto voňavého receptu je Kateřina Polívková, aromaterapeutka, masérka, lektorka voňavých kurzů mimo jiné i kurz základů vykuřování.

O Katce: „Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím, vůně jsou prostě okolo mne neustále.

Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě.“

Chcete o Katce vědět víc? Mrkněte na její profil

Prohlédnout workshop

Workshop: Rostlinné oleje v péči o pleť – úvod

Pořádáme workshopy, kde Vás naučíme spoustu praktických návodů, jak si vyrobit vlastní domácí kosmetiku.