Krémový deodorant alá Martina Malinová

Pro začátečníky

Velmi neobvyklá vonná kombinace deodorantu me rozhodně zaskočila. Tea tree a vanilku bych nikdy nedala dohromady. Prostě vyrábět s kámoškama přináší nové a nepoznané vůně!

Tento deodorant sama používám několik let a jsem s ním nesmírně spokojená. Primárně je pro mě důležité, že neobsahuje aluminium ani jeho jiné deriváty a neucpává tak potní žlázy. Soda působí antisepticky a podporuje, tak účinky kokosového oleje a tea tree oleje.

V mističce smícháme sodu a škrob a pořádně promícháme. Přidáme rozpuštěný kokosový olej a mícháme a třeme. Třeme do té doby než se nám směs propojí v hustou kaši. Přidáme lžičku mandlového oleje a cca 15 kapek tea tree oleje a 6 kapek vanilky. Opět pořádně promícháme.

Deodorant při větší zátěži aplikuji dvakrát denně. Dávka tea tree oleje je individuální, někomu z vás bude stačit 10 kapek a pro někoho to je málo. Je nutné to vyzkoušet:)

Pokud přecházíte z běžného deodorantu, počítejte, že se vaše tělo chvíli bude detoxikovat a toxiny budou odcházet potem…chce to vydržet.

Discover wild-tornado.online, your go-to place for top-tier online gaming in Australia 2023! Get in on the fun today.

Step into a world of thrilling games and massive rewards at jackpot jill vip! Let's win, Aussies!