Směs do difuzéru „nastydlo“

Přinášíme vám výbornou směs esencí do difuzéru, vhodnou pro období nachlazení! Na co je difuzér? Esenciální oleje jsou rozptylovány formou mikročástic…

Přinášíme vám výbornou směs esencí do difuzéru, vhodnou pro období nachlazení!

Na co je difuzér?

Esenciální oleje jsou rozptylovány formou mikročástic bez použití tepla – tedy nepřepalují se jako v malých aromalampách, a esence rozptylují až 6 hodin na jednu dávku.

Do jedné odměrky stačí 3 – 5 kapek esenciálních olejů. Ideální je mít difuzér zapnutý na 30 minut a potom ho na několik hodin vypnout. Naše nervová soustava dokáže EO vnímat právě pouze 30 minut. Difuzér rozptyluje EO v prostoru, jemně ho tím ovoní. Vůně není velmi intenzivní. Důležité je, že se EO dostanou do vzduchu a my je můžeme inhalovat. Na jaře to oceníme třeba proto, že nám pomůžou nabrat síly a správně se naladit, podpoří naše snahy o detox a navodí pocit čistoty a nového začátku.

Esenciální oleje v difuzéru střídám, podle nálad i toho, co zrovna potřebuji. V každém období mám několik esencí, které kombinuji mezi sebou.

Všechny esence i difuzéry koupíte u nás v eshopu.

Do směsi použijeme:

Kupte si do dětského pokojíčku roztomilý difuzér. Funguje jako prevence proti nemocem, přírodní cesta léčby rým a kašle. Dětem se zalíbí, že panda je i malou barevnou lampičkou:

Difuzér esencí panda pro děti