Váš košík je
prázdný

Dílničky přírodní kosmetiky – podle sezóny a na míru

Pojďme se potkat a společně nahlédnout do dílny přírodní kosmetiky…

Během dílniček si vyrobíte sezónní produkty na tělo i pleť. V každém ročním období potřebuje naše pleť něco trochu jiného. Proto jsme připravily dílničky a vybraly ty NEJ produkty…

Nebudeme se tolik zabývat teorií, ale budeme si hlavně míchat a patlat.

Přihlašte se na kurz Dílničky přírodní kosmetiky.

Kurz kosmetické dílny volně navazuje na Úvod do výroby domácí přírodní kosmetiky. Tentokrát se budeme minimálně věnovat teorii a hlavně vyrábět.

Co tedy budeme vyrábět?

Na jaře (4.3.2020):

 • dvou fázovou odličovací vodu – kombinace hydrolátů a kvalitních rosltinných olejů na míru na Vaší pleť
 • jílovou masku – hloubková detoxikace pokožky, která je po zimě třeba
 • šlehané máslo na tělo – meze jsou ještě chladné a tak je dobré pokožku těla vyživit, našelháme si proto výživné tělové máslo po koupeli či sprše

V létě:

 • kuličkový přírodní deodorant se zinkem – patří mezi základní výbavu!
 • obličejový krém s aloe vera – lehký, silně hydratační, prostě ideální na letní období
 • rescue sprej do kabelky – odřeniny, štípance a další bolístky, do každé kabelky i batůžku na cesty

Na podzim:

 • hutnější mandlový krém na obličej – během podzimu je třeba zvýšené péče o pleť
 • noční vypínací sérum – speciální péče o obličej
 • šampon s marockým jílem – tento šampon patří k našim nejoblíbenějším receptům

Na zimu:

 • peeling – tělový prohřívací peeling, který si užijete během zimních večerů
 • balzámky na rty – barevné i hojivé, namícháte si 2 supr balzámky na vaše rty
 • sprchový olej – skvělá alternativa k sprchovým gelům na zimní období, kdy je fajn se dobře opečovat

U každého výrobku vám představím můj nejoblíbenější recept, dle kterého si uděláme základ a vy výrobek poté dotvoříte sami dle vaší fantazie.

Kurz je vhodný pro ty, kteří již navštívili úvod, ale i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí něco vyrobit.Vezměte si sebou notýsky a já uvařím čaj a budu se na vás moc těšit!

Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů!

 

Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy.

Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

Reference účastníků workshopu

Máte za sebou úvodní teorii? Nebo raději skáčete rovnou do praxe? Kosmetické dílny jsou pro vás to pravé. Za 4 hodiny si vy sami vytvoříte několik dobrot (jo, daly by se klidně i jíst :)) do vaší koupelny, respektive na vaše tělo. Kurz vám také pravděpodobně převrátí přemýšlení o kosmetice vzhůru nohama a už na sebe nebudete chtít „patlat“ věci z konvenční drogerie plné chemických sraček.
Adam Marčan
Už dlouho jsem se necítila v tak pozitivní náladě, tak nadšená a plná elánu, jako když jsem opouštěla tento kurz. Z toho plyne jediné - kurz je nejspíš zázračný! Jen máloco se vyrovná radosti z vlastnoručně vyrobeného, krásně nazdobeného a hlavně FUNKČNÍHO výrobku, který si odnášíte domů. Kromě toho se nás sešla úžasně milá parta, jak lektorek, tak i účastníků, a od každého jsem se dozvěděla spousta inspirativních a pro mě nových věcí. Lektorky všem pomohly doladit přípravky přesně podle individuálních představ. Příjemný bonus - většinu ingrediencí si lze nakoupit přímo na kurzu doslova za babku, a doma pak experimentovat. Moje hodnocení tedy zní: jednička podtržená s hvězdičkou!
Radka Poulová
Kurz mne určitě posunul o velký kus dopředu. Nyní vím, že i z mála se dá udělat hodně a že je prakticky zbytečné (ne-li škodlivé) kupovat kosmetiku, když si jí mohu vyrobit sama a vychytat, co mojí pleti sedí a co ne. Z kurzu jsem si odnesla jak vědomosti, tak pár supr "produktů", které mi dělají radost...
Hana Sekyrová