Váš košík je
prázdný

Výroba přírodní kosmetiky

Zamilovali jste si vůně esenciálních olejů?

Pojďme se potkat a společně nahlédnout do dílny přírodní kosmetiky.

Tentokrát budeme šlehat, míchat, mrazit a hrát si s kombinacemi vůní, bylinek a dalších surovin, které najdete doma v kuchyni.

Přihlašte se na kurz Výroba přírodní kosmetiky – šlehaná másla, masážní kostky a balzámky!

Kurz kosmetické dílny volně navazuje na Úvod do výroby domácí přírodní kosmetiky. Tentokrát se budeme minimálně věnovat teorii a hlavně vyrábět.

Co tedy budeme vyrábět?

    • Velmi oblíbená šlehaná másla, která si zamilujete pro jejich lehkou a nadýchanou konzistenci. Másla nejen skvěle vypadají, ale skvěle vyživují a hydratují naše tělo.
    • Balzámky na rty, které nesmí chybět v žádné kabelce. Balzámek na rty ocení každá vaše kamarádka.
    • Masážní kostky s peelingem, třpytkama a nebo květy levandule. Skvěle se hodí na masáže, do vany jako peeling a nebo po koupeli na hydratci těla.

U každého výrobku vám představím můj nejoblíbenější recept, dle kterého si uděláme základ a vy výrobek poté dotvoříte sami dle vaší fantazie.

Kurz je vhodný pro ty, kteří již navštívili úvod, ale i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí něco vyrobit.Vezměte si sebou notýsky a já uvařím čaj a budu se na vás moc těšit!

Nově se potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů!

Hledáte dáreček? Postaráme se o to! Kupte si poukaz – zašleme ho v pdf a i na poslední chvílí se můžete blejsknout netradičním zážitkovým dárkem.