Váš košík je
prázdný

Sobotní školička přírodní kosmetiky s Agi

Užijte si sobotní dopoledne při výrobě přírodní kosmetiky a vůni esenciálních olejů.

Setkávejte se pravidelně s lidmi se stejnými zájmy.

Naučte se základy  výroby domácí přírodní kosmetiky. Během všech 6 sobotních dopolední projdeme většinu témat více do hloubky.

Po absolvování sobotní školy si budete umět vyrobit všechny základní přípravky pro sebe i celou rodinu na míru :). Budete se orientovat v základních surovinách a jejich použití. A odneste si kopu vlastních výrobků a možná i nová přátelství.

 

Do 31.12.2019 máte možnost využít zvýhodněnou early bird cenu školičky a mít ji za 5000,- korun, od 1.1.2020 už bude v plné ceně za 5500 korun.

 

Sobotní škola přírodní kosmetiky je ucelený soubor šesti setkání pro všechny, kteří se chtějí pustit do výroby domácí kosmetiky a hledají komplexní informace a postupy, jak na to.

Pravidelná setkání nám zároveň dají prostor se s jednotlivými tématy seznámit více do hloubky, prožít si je společně a pohrát si s jednotlivými výrobky.

Společně tak projdeme úplné základy a filosofii přírodní kosmetiky, budeme pokračovat oleji, esencemi a hydroláty a dostaneme se až k péči o vlasy nebo koupelové rituály. Setkávat se budeme průběžně od října 2019 do ledna 2020, vždy dopoledne od 9 ho 13 hodin. 

Program sobotní školy

7.3. – úvodní setkání

Během úvodního setkání se seznámíme s filosofií přírodní kosmetiky, základy práce s přírodními ingrediencemi nebo pomůckami na výrobu. Naučíme se výrobky správně konzervovat a detailněji si představíme květinové vody (hydroláty). Na závěr si s pomocí hydrolátů umícháme dva výrobky – dvoufázovou čistící vodu a rescue sprej do kabelky, na všechny štípance a oděrky :).

28. 3. – rostlinné oleje a másla

Znalost olejů a másel patří k základům přírodní kosmetiky v péči o tělo a pleť. Představíme si jednotlivé oleje a másla, naučíme se je míchat a macerovat v nich byliny. Společně si vyrobíme šlehané máslo a pečující obličejový olejíček.

11. 4. – éterické oleje v péči o pleť

Nejen voní, ale i léčí a pečují o naši pleť. Na tomto setkání si povíme, jak s esenciálními oleji pracovat bezpečně tak, abychom jen zářili. Očucháme si je, rozdělíme je do skupin dle jejich role v péči o pleť a namícháme si je do obličejového séra a tělového masážního oleje.

2.5. – jíly a micy

Znáte kouzlo jílových masek? Víte, že se můžete mýt pouze marockým jílem? O tom všem v další lekci, kde se kromě práce s jíly zaměříme i na blýskavé micy. Celou práci zakončíme výrobou masky na míru a barevných balzámků na rty.

23.5. – koupel jako rituál

V této lekci se budeme spíše rozmazlovat a vyrábět si voňavé produkty. Čekají nás koupelové soli, sprchový gel a šumivky do koupele. Hodně barev, vůní a bylinek :).

6.6. – vlasy

Vlasy trápí snad každého z nás. Jsou moc rovné, zplihlé, nedají se česat nebo nás svědí celá hlava. V posledním  setkání se zaměříme na velmi široké a obsáhlé téma péče o vlasy. Projdeme si různé možnosti – včetně cestě k no poo – přírodní péče o vlasy, které vám pomohou si najít vlastní cestu. Odnesete si šampon s marockým jílem a aloe masku na výživu vlasů.

 

Prosím, rezervujte si v kalendáři všech 6 dpolední. Pokud nebudete moci na jedno setkání, tak si ho můžete nahradit v dalším běhu. Mrkněte na prodejní podmínky kurzů….

Přihlásit se můžete pouze na celý běh série  a cena je taktéž za celou sérii.

Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂

 

Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy.

Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

 

Reference účastníků workshopu

Šestidílný základní kurz kosmetiky byl pěkně připravený, vše logicky navazovalo na sebe a vždy jsme si odnesly domů pěkné výrobky. Za zmínku pak také určitě sotjí příjemná atmosféra, kteoru na kurzu vytvořila Agi a její skvělé občerstvení, stejně jako všechny účastnice. Škoda, že není více pokračování, ty příjemné čtvrteční večery mi budou chybět. Lenka
Sobotní školička přírodní kosmetiky
Kurz byl pro mě velmi přínosný - jsem začátečník, proto mi pomohlo mnoho teorie, která byla hned aplikovaná do praxe. Agáta byla moc milá a příjemná a její povídání mě bavilo, je vidět, že má zkušenosti. Zároveň bylo fajne, že nás tam byl okruh žen a předávaly jsme si své zkušenosti, které se určitě hodí. Vždycky to byl super pokec. Díky kurzu jsem si opravdu začala doma vyrábět a své výrobky s radostí rozdávám, protože vám co a jak :) Barča
Sobotní školička přírodní kosmetiky
Ze Školičky přírodní kosmetiky s Agi jsem naprosto nadšená. Přihlásila jsem se, protože jsem chtěla získat nové tipy na výrobu domácí kosmetiky.  Nejenže jsem se naučila spoustu nových receptů, ale hlavně jsem si osvojila vlastnosti používaných surovin a principy, na kterých recepty stavět. A to mi teď umožňuje s větší sebejistotou sestavovat své vlastní receptury. Kromě toho jsem na kurzu poznala úžasné inspirativní lidi, se kterými věřím, že jsem se neviděla naposledy. Judito, Agi - moc Vám děkuji za skvělý zážitek ...
Liliana
Sobotní školička přírodní kosmetiky