Váš košík je
prázdný

RELAXAČNÍ VÍKEND PRO ŽENY S TANCEM A PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU

Co zažijete?

V pátek odpoledne se sejdeme v nádherném prostředí v Miroticích na chalupě u Vodnářů. Ubytujeme se a společně se seznámíme. Péťa provede základy stravování podle ajurvédy a večer zakončíme masáží.

V sobotu ráno ještě před snídaní provedeme jogínské očistné techniky jazyka a nosních dutin. Poté si zacvičíme partnerskou jógu. Po obědě a odpočinku nás Judita z Kosmetiky hrou provede úvodem do Aromaterapie, kde se dozvíme spoustu užitečných informací o rostlinných a esenciálních olejích a poté si vyrobíme vlasní kosmetiku s Anetou z Mastičkárny. V sobotu budeme vyrábět kosmetiku na péči o pleť. Čistící masku z bahna z mrtvého moře, či z meruňkového pudru a jíly. Odličovací a čistící sérum a lehký jarní pěstící balzám na pleť. Budeme také odpočívat aby jste stačily vstřebat vše nové a sobotní večer strávíme relaxací, vzájemnými masážemi a péčí o pleť.

V neděli ráno opět provedeme jogínské očistné techniky jazyka a nosních dutin. Po snídani zažijeme Meditaci tancem. A po obědě a odpočinku se vrhneme do dalšího vyrábění přírodní kosmetiky s Anetou, vyrobíme si mycí olej na intimní hygienu (nebo sprchový gel) a peeling na celé tělo:)

Vegetariánské skvělé jídlo nám bude vařit 3x denně celý víkend úžasná kuchařka Lucka. Jídlo je opravdu velmi chutné a lehké, máme se na co těšit 🙂

Ubytování je ve 3-5 lůžkových pokojích na chalupě U Vodnářů u lesa s bazénem – koukněte na stránky, je to opravdu krásné místo.

Co si s sebou odvezete?
• Výrobky přírodní kosmetiky pro péči o tělo a pleť
• Škrabku na jazyk a Neti konvičku na čištění nosu
• Krásně zpracovaná skripta z víkendových workshopů
• Spousta nových informací a pár nových přátel

Cena za celý víkend – 4500 kč
záloha 1500 kč do 31.5.2018

(2000076549/2010 v poznámce uveďte vaše JMÉNO a RELAXVIKEND)
Další informace budeme postupně přidávat do FB události.
Moc se na Vás těšíme,
Aneta, Petra a Judita
FB udalost: