Váš košík je
prázdný

Parfém na míru jako dárek

Workshop, kde vytvoříme originální přírodní vonnou směs jako dárek pro vaše blízké.

  • Miluješ vůně a jejich zkoumání?
  • Máš ráda čisté věci přímo z přírody?
  • Přeješ si obdarovat své blízké originálně a ze srdce?
  • Máš chuť do experimentování a tvoření?

Vytvoř VONNOU SMĚS NA MÍRU pro svého partnera, kamarádku, maminku, sestru…

Přírodní vůně mají kouzelnou moc – oživí, naladí a ukážou Vám barevnost a bohatost života. Dopřejte blízkým vonící dárky a sobě tvoření vůně – vrcholný čichový zážitek.

Co na kurzu zažijete?

POZNÁVÁNÍ – Seznámení s širokou paletou přírodních vůní – éterických olejů a absolue. Povídání o historii používání vůní v různých kulturách nejen pro krásu.  S vůněmi se lidé milovali, vůní se léčili, s vůní žili chvíle každodenní i chvíle posvátné… Jak nás dnes mohou přírodní vůně – éterické oleje podpořit a léčit. Jednoduché praktické tipy k bezpečnému používání éterických olejů v každodenním životě.

 

PŮSOBENÍ – Na vlastní nos okusíte působení vůní na tělo i duši. Vysvětlíme si působení jednotlivých vůní na psychiku. Poradím Vám, jaké vůně zvolit, aby podpořily právě to, co chceme blízkým darovat – uvolnění nebo naopak vzrušení a oživení…

NALADĚNÍ – Naladíme se na osobu, kterou chcete obdarovat. Jak ji/ho chcete podpořit? Co má rád/a? Co chcete darovat? Klid a uvolnění pro tělo, jemnou péči nebo povzbuzení mysli?

MÍCHÁNÍ – Vyberete paletu vůní pro Váš dárek. Dozvíte se, jak vůně míchat, aby k sobě seděly. Naučíme se, jak vystavět kompozici harmonicky, aby krásně a dlouho voněla. Probereme různé přístupy k míchání a naučíme jednoduchou základní míchací strategii. Budeme experimentovat s tvořením vůně kapku po kapce. Aby dárek pro Vaše blízké byl skutečně „vymazlený“.

Co si odnesete:

  • Tělový olej – čistý rostlinný olej ovoněný Vaší kompozicí pro péči nebo masáž.

nebo

  • Olejový parfém v praktickém roll-on flakónku do kabelky.

Můžete přikoupit originální dárkové balení – Vyberte k vůni krásný flakonek od českých sklářů zdobený kovem. Lahvičky jako šperky na krk či jako ozdoba toaletního stolku…

Ke každé vonné kompozici dostanete po kurzu od lektorky zpracovaný text o působení jednotlivých vůní ve Vaší směsi. Lektorka popíše, jaké kvality vybrané vůně přinášejí a posilují. Text můžete přiložit k dárku

Marie Rumlenová

Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. Studovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. V současnosti studuje aromaterapii na Aromahead Institute a přírodní parfémy u americké parfumerky Mandy Aftel. Marie rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune – sebe-poznávání a tvoření s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny I pro firmy. Nabízí Aroma-koučink: individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny.

UložitUložit