Váš košík je
prázdný

Osobní parfém jako dárek

Workshop, kde vytvoříte originální voňavý dárek pro vaše blízké.

  • Milujete vůně a jejich zkoumání?
  • Máte rádi čisté věci přímo z přírody?
  • Přejete si obdarovat své blízké originálně a ze srdce?
  • Máte chuť k experimentování a tvoření?

Vytvořte přírodní olejový PARFÉM NA MÍRU pro partnera, kamarádku, maminku, sestru…

Přírodní vůně mají kouzelnou moc – oživí, naladí a ukážou vám barevnost a bohatost života. Dopřejte vašim blízkým vonící dárky a sobě tvoření vůně – vrcholný čichový zážitek.

 

Kurz míchání přírodních parfémů

 

Co na kurzu zažijete?

POZNÁVÁNÍ – Seznámení s širokou paletou přírodních vůní – éterických olejů a absoluí. Povídání o tom, jak nás a naše blízké mohou přírodní vůně podpořit a léčit.

PŮSOBENÍ – Na vlastní nos okusíte působení vůní na tělo i duši. Vysvětlíme si působení jednotlivých vůní na psychiku. Poradím vám, jaké vůně zvolit, aby podpořily právě to, co chceme blízkým darovat – uvolnění nebo naopak vzrušení a oživení…

NALADĚNÍ – Naladíme se na osobu, kterou chcete obdarovat. Jak ji/ho chcete podpořit? Co má rád/a? Co chcete darovat? Klid a uvolnění pro tělo, jemnou péči nebo povzbuzení mysli?

MÍCHÁNÍ – Vyberete paletu vůní pro váš dárek. Dozvíte se, jak vůně míchat, aby k sobě seděly. Naučíme se, jak vystavět kompozici harmonicky, aby krásně a dlouho voněla. Budeme experimentovat s tvořením vůně kapku po kapce. Aby dárek pro vaše blízké byl skutečně „vymazlený“.

 

Co si odnesete:

  • Tělový olej – čistý rostlinný olej ovoněný vaší kompozicí pro péči nebo masáž.

nebo

  • Olejový parfém v praktickém roll-on flakónku do kabelky.

Můžete přikoupit originální dárkové balení. Vyberte k vůni krásný flakonek od českých sklářů zdobený kovem. Lahvičky jako šperky na krk či jako ozdoba toaletního stolku…

Ke každé vonné kompozici dostanete po kurzu od lektorky zpracovaný text o působení jednotlivých vůní ve vaší směsi. Lektorka popíše, jaké kvality vybrané vůně přinášejí a posilují. Text můžete přiložit k dárku :).

Cena kurzu obsahuje zahrnuje materiál pro výrobu produktů a obal, průvodní text k vyrobené vůni

 

Marie Rumlenová

Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Propojuje ve své práci osobní rozvoj a přírodní vůně. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. V současnosti studuje aromaterapii na Aromahead Institute a přírodní parfémy u americké parfumerky Mandy Aftel. Studovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Marie rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ www.mojevune.net sebe-poznávání a tvoření s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny I pro firmy. Tvoří podpůrné vůně na míru pro jednotlivce, páry či rodiny.