Váš košík je
prázdný

Aromaterapie pro zdraví i krásu – osobní konzultace

Věřím, že většina nemocí začíná v nespokojeném bytí a nesouladu rozumu, duše a citu.

I přesto mám zkušenost, že jakékoliv nástroje, které nás mohou dostat do nadhledu, jsou důležité.

Nesoulad se manifestuje v mnoha podobách:

 • akné
 • ekzémy
 • špatné trávení
 • blokace a bolesti zad
 • problematická menstruace
 • chronické nemoci
 • záněty
 • psychicky náročné stavy a výkyvy
 • stres
 • nespavost
 • častá únava

Zaměřuji se na psychickou pohodu, sebepéči, ale především sebevnímání a sebepoznání. Primárně se věnuji práci se ženami. Na své cestě používám hlavně esenciální oleje, byliny, jógu a meditaci.

Nedám dopustit na sílu Ájurvédy, tradiční čínské medicíny a lokálních bylin. Když se necítím dobře, o to více si sama hlídám, co jím a piji, avšak nejsem v tomhle ohledu asketičkou.

To vše propojuji, když pro vás a s vámi míchám voňavé léky na neduhy všedních dní….

Aromaterapie je terapií, která přistupuje k člověku holisticky. Věnujeme se tedy stravě, psychické pohodě, zdravotnímu stavu i životnímu stylu. Můžete ji využít, pokud vás něco trápí na fyzické nebo psychické úrovni, stejně tak jako podpůrnou terapii v různých obdobích vašeho života – těhotenství, porodu, klimakteria. Kouzelné lahvičky však umí pomoci i s akutními bolístkami.

 1. správně vybrané a namíchané esence
 2. vhodně zvolené způsoby aplikace
 3. jemná úprava stravy
 4. zapojení bylin do svého života
 5. nahlédnutí vzorců, které můžeme opustit
 6. péče a sebepéče

To vše zmůže zázraky. Ale ani zázraky se nedějí na počkání, a proto je třeba vytrvat 🙂

Budu ráda, pokud si mě zvolíte jako svoji průvodkyni.

Jak dlouho to trvá a jak často je to třeba?

Setkání trvá 50 minut. Můžeme se setkávat pravidelně, kdykoliv, kdy se budete chtít opečovat :).

Cena konzultace zahrnuje 2 přípravky na míru a další je možné dokoupit:

 • tělový olej 30 ml
 • obličejový olej 10 ml
 • tělové mléko 30 ml
 • parfém 3 ml
 • inhalační tyčinka

Pokud byste potřebovaly nějaké přípravky pro vaše děti, napište dopředu a namícháme je :). Sezení budou probíhat od března 2019.

 

Něco málo o mně – Judita Klimentová:

K výrobě přírodních přípravků na péči o pleť jsem se postupně dostala přes sběr bylinek a vaření domácích pochutin. Učila jsem se a sbírala bylinky. Během cest po Indii jsem se dozvěděla o použití indického koření a olejů z hlediska Ajurvédy a to začala propojovat s masážemi.

Už během studia mě zajímala psychoterapie. Prošla jsem několika sebezkušenostními kurzy Gestalt směru a ochutnávkou body terapie, která mě zaujala. Prošla jsem skupinovou růstovou terapií 6 měsíců a poslední 4 roky chodím na individuální gestlalt terapii.

 Prošla jsem kurzem reflexní masáže nohy a pokračovala jsem holistickou masáží, která kombinuje různé prvky a techniky. Studovala jsem v Indii u vedoucího Healing centra a v té samé době jsem přičichla i k Ájurvédě, která se stala mojí láskou. Pustila jsem se do studia Marma terapie, očistných kůr a stravy.
V roce 2016 dostudovala Herbalism Academy of Boston, kde jsem prohloubila své znalosti o jejich účincích. Miluji vůně, esence a přírodní parfémy. Díky setkáním Petry Hlavaté – Rafaella jsem se zamilovala do parfémů na míru spojených s ženským cyklem.

Od roku 2014 pořádám kurzy na téma výroby přírodní kosmetiky a mýdel.

V součastnosti se zaměřuji na studium aromaterapie na pražském Institutu aromaterapie a kurzy zaměřené na práci s bylinami i esenciálními oleji a cesty jak léčit duši.

UložitUložit

UložitUložit

Reference účastníků workshopu

Díky Juditě a její aromaterapii na míru jsem objevil inspiraci a radost z vůni. Její sezení je nejen profesionalní, ale taky krasné pohlazení pro duši.
Pavel
Konzultace Aromaterapie na míru u slečny Judity byla zaměřena na čínskou diagnostiku a podporu těla v tomto období. Velice jsem si ji užila, protože kromě voňavého a útulného prostředí a milého a profesionálního přístupu slečny Judity, je bonusem ještě to, že si odnesete výrobek přesně ušitý na míru - v mém případě tělový olej a nosní inhalátor s vůní přírodních olejů. Takže vřele doporučuji:).
Helenka
Aromaterapeutické sezení s Juditou bylo velmi milé setkání. Judita je vnímavá a pozorně naslouchá, potom intuitivně předvybere pár vůní a nabídne k očuchání ... máte možnost výběr pozměnit, ale většinou to 100% sedí. Namíchané produkty jsou pak balzámem pro duši - osobně jsem měla čichací tyčinku a parfémek v oleji. Tito malí pomocníci mi během dne poskytují voňavou úlevu na jeden nádech. Judita je citlivá, milá, připraví čaj, zapálí svíčku, posadí vás na útulné sofa a celkově vytvoří uvolněnou atmosféru, ve které vše krásně plyne:-) Jednoznačně doporučuji.
Miládka
HARMONIE- to je to slovo co vše vystihuje.
Jako asi každá maminka v očekávání jsem často byla plná obav, nejistoty a strachu z neznáma a všeho budoucího. Občas se k tomu přidaly i fyzické nevolnosti a tak už jsem byla ztracený uzlíček plný nervů. 
Již po první sezení s terapeutkou Juditou jsem odcházela s úsměvem na tváří a moje pravidelné nevolnosti se pomalu začaly vytrácet. Po každém dalším sezení, kdy vznikali olejíčky, přírodní vonné vody a jiné aroma směsi, které jsem mohla mít vždy u sebe se začala postupně dostavovat zpět moje životní harmonie. Je mi potěšením, že mohu doporučit tak báječnou ženu, která umí i skvěle naslouchat. DĚKUJI maminka Hanka
Hanka