Váš košík je
prázdný

Afrodiziaka – vůně lásky a radosti

Praktický aromatický workshop použití éterických olejů a vykuřovadel zaměřený na afrodiziakální téma.

Láska a vůně k sobě tak nějak patří. Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní. Víte, že i rostliny mají svá afrodiziaka, kterými lákají opylovače na své květy?

A o těch hlavně budeme mluvit na workshopu. Asi budete odcházet trošičku omámení, ale v tom nejlepším slova smyslu. Jedna účastnice mi druhý den po kurzu poslala krásný vzkaz, že zažila krásnou noc plnou lásky… To by šlo!

Budeme tedy hodně čichat, povídat si, ale i vyrábět. Představím vám a vašim nosům více i méně typické představitele vůní s afrodiziakálními účinky z rostlinného světa. Budou to vykuřovadla (bylinky, dřeva a pryskyřice) a vybrané éterické oleje… Některé určitě nebudete znát!

Chcete se rovnou přihlásit? Tak šupšup…

V rámci workshopu si vyrobíte 2 vlastní produktyosobní parfém a tělový olej. V ceně jsou skripta, materiál na výrobu, obaly, občerstvení a malý dáreček!

Na aromatickou seanci vás zve Kateřina Polívková, Dobré vůně:

„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba prostřednictvím voňavých aroma masáží, míchání osobních parfémů nebo na workshopech.“

Ohlasy návštěvníků workshopu Afrodiziaka najdete tady.

Afrodiziakální článek pro Kouzlo vůní

Vykuřováním k vášnivějším zážitkům, zkuste voňavé kouzlo lásky a uvidíte