Váš košík je
prázdný

Zimní voňavá lékárnička s Petrou Torovou

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Už jste si někdy říkaly, že byste rády zkusily něco méně agresivního a přívětivějšího, než jsou konvenčně vyráběné léky, antibiotika apod. a stále vám ještě chyběla odvaha a inspirace? Tak je teď pro Vás ten správný čas! CO SE NA KURZU DOZVÍTE:
  • povíme si, které éterické oleje patří do základní KáPéZetky, jak a kdy je bezpečně používat
  • jaké další přírodní prostředky je užitečné mít pro podporu imunity v zimní období - bylinky, čaje, tinktury, maceráty
  • jak je já sama používám a jaké mám zkušenosti
  • co a jak zařadit do stravy pro prevenci i při nemoci a jak to udělat šikovně i nenápadně, aby to rodina přijala
Budete mít i možnost si na zdravých alternativách pochutnat a sdílet své zkušenosti, prostě užít si večer v příjemném, voňavém a inspirativním ženském kruhu! Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím a namícháte si také jemný nosní olej a měsíčkovou mast pro děti i dospělé!   Kurz vede aromaterapeutka Petra Torová (tel.737 967 887), mrkněte se na její blog nebo Fb stránku!

Přijďte se nechat okouzlit sílou a jemností esenciálních olejů! 

  Už v dětství jsem chtěla být alchymistkou. Fascinovaly mě vůně, magický svět destilace a chemie obecně, kdy ze dvou látek vzniká třetí, úplně jiná. Tato fascinace mě přivedla ke studiu chemie na vysoké škole a pak dále k přírodním vůním, aromaterapii, bylinkám a přírodnímu léčení. Petra vystudovala Institut aromaterapie, v současnosti studuje Školu přírodních terapií v Českém Krumlově. Své znalosti prohlubuje i na aromakonferencích, tuzemských i zahraničních kurzech. Je členkou Asociace českých aromaterapeutů, vede kurzy aromaterapie pro veřejnost, kurzy výroby přírodní domácí kosmetiky, specializuje se na využití darů přírody pro zdraví a krásu ženy.