Váš košík je
prázdný

Voňavé tvoření – základní kurz aromaterapie a tvoření osobních vůní s Petrou Torovou

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Základní kurz aromaterapie a míchání osobních vůní

Přijďte si namíchat vůni, která Vás podpoří v roce 2017! Zajímá Vás, jak éterické oleje v rostlinách vznikají? Jak se z nich získávají a jaké jsou možnosti použití pro Vás a Vaši rodinu?  Je libo si namíchat vůni jemnou ženskou s růží, jasmínem nebo mužnou s cedrem, jalovcem nebo ztepilým smrkem? Nebo snad partnerskou sexy afrodiziakální :-) s ylang-ylangem, kardamomem a pačuli? Dozvíte se:
  • že aromaterapie není jen aromalampa
  •  jak se vyznat v nabídce éterických olejů a koupit ty opravdu kvalitní
  •  budete mít možnost očichat více než 50 druhů 100 % přírodních éterických olejů
  •  které jsou pro vás zrovna teď ty pravé
Co Vám voní, to Vás léčí! Jste srdečně zváni/y na tento základní kurz aromaterapie! Vlastnoruční namíchání produktu – osobního parfémku do roll-onu potěší každou ženu i muže! :-) Kurz vede aromaterapeutka Petra Torová (tel.737 967 887), mrkněte se na její blog nebo Fb stránku!

Přijďte se nechat okouzlit sílou a jemností esenciálních olejů! 

  Už v dětství jsem chtěla být alchymistkou. Fascinovaly mě vůně, magický svět destilace a chemie obecně, kdy ze dvou látek vzniká třetí, úplně jiná. Tato fascinace mě přivedla ke studiu chemie na vysoké škole a pak dále k přírodním vůním, aromaterapii, bylinkám a přírodnímu léčení. Petra vystudovala Institut aromaterapie, v současnosti studuje Školu přírodních terapií v Českém Krumlově. Své znalosti prohlubuje i na aromakonferencích, tuzemských i zahraničních kurzech. Je členkou Asociace českých aromaterapeutů, vede kurzy aromaterapie pro veřejnost, kurzy výroby přírodní domácí kosmetiky, specializuje se na využití darů přírody pro zdraví a krásu ženy.