Váš košík je
prázdný

Rosa Achillea

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Rosa Achillea aneb první setkání vůní a bylin. Královské byliny - Růže a Řebříček

Růže

Podoby růže - esence lásky, svatá květina žen. Její mytologie - východní i západní kultury - křesťanství. Legendární recepisy s růží - afrodiziaka všech kultur. Mixtury - Ona a On - milostné umění. Mixtury - Ona a Ony - recepisy ženské síly Růže Šípková - nenápadná růže našich krajin.

Ochutnávka růží - aromabar ROSA

Achillea Řebříček bylina králů, která celí hluboké rány. Achilles a trojská válka. Trojská válka - válka o ženu! Cheiron - zraněný léčitel - učení o bylinách. Achilova pata. Jejich sílu i jemnost spojíme v sobotním míchání bylin, esencí i olejů, které si odnesete na další sbližování domů. Pátek -  úvod do tématu. Večerní mýty a báje, kterými jsou řůže a řebříček opředeny. Sobota - nalazování na jejich podstatu. AROMABAR - očuchávání esencí i parfémů. Způsoby zpracování do léčebných a sebepečujících medicín. Výroba kouzelného oleje a míchání bylin na čaj, koupel... Připravíme tématické občerstvení a v sobotu budeme mít pauzu na oběd 1 - 1,5h. Pokud byste potřebovaly pomoci s ubytováním – nebojte se napsat.

Petra Hlavatá

Rafaella – Umění vůní je vonný most mezi vědou a uměním, vzděláním a krásou, mezi minulostí a budoucností, které prostřednictvím vůní a jejich příběhů spojujeme v přítomnosti. Učíme Vás čichat, cítit, tvořit a nalézat svou vonnou identitu na našich vzdělávacích akcích. Zabýváme se tvorbou osobních vůní i vůní na zakázku. Přinášíme Vám novou, vonnou dimenzi života skrze vonné instalace a s vědátorským nadšením vyvíjíme naše vlastní produkty. V současné době Rafaellu tvoří její zakladatelka Petra Hlavatá, která vede vonnou laboratoř a vyvíjí produkty, vede Školu Čichu v ČR a všechny velké projekty a Markéta Filipová, která se věnuje individuální práci s klienty a soukromým akcím, vede kurzy Vonné Typologie a Školu Čichu na Slovensku.

Judita Klimentová

S bylinama pracuji 11 let. Ráda vyrábím ovocné a bylinné léčivé likéry. Míchám čaje, připravuji tinktůry, masti i maceráty a suším bylinky. Naslouchám svým snům, ptám se karet a pracuji na tom, aby mé srdce bylo otevřené.

Na své cestě jsem přidala masáže, aromaterapii, jógu, meditace, základy tradiční čínské medicíny a Ájurvedskou dietologii. Vrátila jsem se opět na začátek k bylinám a „vnitřní“ práci na změně vzorců.

Posledních 6 let se intenzivně věnuji přírodní kosmetiky, bylinám, esencím, vedením kurzů a vytváření Kosmetikahrou.cz.


Kurz se bude konat v Centru Kosmetika hrou na Letenském náměstí 1 v Praze. Pátek 18 - 20, sobota 10 - 17. Mrkněte na prodejní podmínky kurzů…. Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.