Váš košík je
prázdný

Relaxační víkend pro ženy s jógou a aromaterapií

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Chcete nasát atmosféru, která panuje na Relaxačním víkendu? Podívejte se na supr video pozvánku od videsign.cz

  Potkáme v pátek navečer a společně se seznámíme a navečeříme. Pokud bude hezky můžeme sedět venku u ohně, popíjet čajíky a klábosit:) Také si připravíme očistnou a uvolňující koupel nohou.

 V sobotu ráno odstartujeme den se škrabkou na jazyk! 

Přírodní kosmetika i joga jsou úzce spojeny s očistami a tak se do nich pustíme hned po ránu. Pročistíme si nos a ústa (oil pulling a čištění jazyka). Petra nám řekne proč a jak to dělat. Hurá! Párová akro jóga je psina! A čeká nás v sobotu i v neděli dopoledne:) Petra připravila super sestavy párové akro jogy a partnerské jógy, kterou společně vyzkoušíme. Půjdeme od jednoduchých cviky po ty složitější. Pokud jste s akro jogou nikdy nesetkali, nemáte se čeho bát. Že nemáte partáka? To vůbec nevadí, bude nás dost a vystřídáme se ve dvojicích.

Hlavní sobotní program se bude točit kolem aromaterapie a péče o pleť. Čekají nás dva kurzy ve kterých se budeme věnovat aromaterapiu a péči o pleť. V prvním se zaměříme na základy aromaterapie, představíme si esence a hydroláty a společně budeme destilovat. Druhý den si připravíme přírodní kosmetiku pro péči o pleť na zimní období. Že jste ještě nikdy nevyráběly? No to vůbec nevadí, společně se to naučíme. Avšak bude prostor i pro zkušenější alchymistky.  

Dáme si koupel nohou, masáž hlavy, masku a okurku na oči:) V neděli odpoledne se můžeme těšit na “domácí lázně”! Budeme trénovat masáž obličeje a péči o pleť. Dáme s masku i peeling a krásně opečujeme :)

 

Po celý víkend budeme ochutnávat zdravou kuchyni! O spokojenost našich plných bříšek se postarají náše skvělá kuchařka Lůca A kde budeme bydlet?  Tentokrát si uděláme výlet k Vodnářům. Spát budeme v jednom pokoji na postýlkách a ve voňavých peřinách :) Hodně času budeme trávit v jídelně, jogovém sále a také můžeme objevovat sezení a zákoutí po celé zahradě. Přejeme si hezké počasí, protože okolí je nádherné a tak se těšíme na společný výlet. Příjedeme v pátek na 18h a odjedeme v neděli v 17h.

 Víkendovým relaxem vás prodvede:

Judita Klimentová a Petra Mocáková Judita je milovnice přírodní kosmetiky, aromaterapie, dobrého jídla, bylinek a mýdel. Podívejte se na profil »Petra je cestovatelka mezi světadíly. Půl roku je v Indii a půr roku v Evropě. Podívejte se na profil »

 Co všechno tedy společný víkend zahrnuje?

  • destilaci vlastního hydroláty
  • kurz úvod do aromaterapie
  • úvod do výroby přírodní kosmetiky s výrobou produktů k péči o pleť
  • vyzkoušíte si masáž obličeje z pozice klientky i masérky pod odborným vedením Petry
  • aromaterapeutická zahřívací koupel nohou se solí
  • dvě 1,5 hodinové lekce partnerské jogy
  • lekce čištění nosu a úst - jako dáreček si odvezete neti konvičku a čistič jazyka a bylinný pudr
  • 3 x denně vyvážená vegetariánské lokální jídlo v bio kvalitě a svačinky
  • čajíky, kávičky a nápoje po celý den
  • krásná postýlka na spaní
Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů!