Váš košík je
prázdný

Osobní parfém – Osobní parfém na Jaro

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Tvoření přírodního parfému je vrcholný smyslový zážitek.  Pojďte si namíchat svůj osobní parfém, vůni originální, přírodní, osobitě krásnou…  Přírodní vůně dovedou uvolnit, povzbudit, vyrovnat i léčit tam, kde zrovna potřebujeme. Nos a podvědomí nás zavedou právě k těm vůním, které nás nejlépe podpoří. 

CO ZAŽIJETE A POZNÁTE:

Poznáte širokou paletu přírodních vůní - esenciálních olejů a absolutů, probudíte svůj nos, okusíte známé i neznámé vůně... Dozvíte se, jak esenciální oleje vznikají a jak působí.  Poznáte účinky olejů na zdrav a psychiku.  Zjistíte, co vám voní a co naopak „nejde pod nos“.  Prohloubíte tak svou citlivost a vnímání sebe sama. Vysvětlíme si základy zákonitosti míchání esencí do parfémové kompozice. Společně namícháme Vaši vonnou kompozici, aby krásně voněla, dlouho vydržela a podporovala Vás na tělesné i duševní úrovni. Odnesete si jeden kosmetický produkt: 
  • Olejový parfém roll-on 
nebo 
  • Vonný tělový/sprchový olej 
Chcete parfém jako osobní šperk? Můžete přikoupit originální krásný flakonek ručně foukaný od českých sklářů, zdobený kovem.  Lahvička jako krásná ozdoba na krk nebo na toaletní stolek...

V každém období roku se během kurzu zaměříme na něco trochu jiného, co to bude?

Srpen – Vůně Středomoří 26.8. Co víc připomíná letní bezstarostnost, svobodu a dobrodružství, než vůně Středomoří: mořský vánek, citrusy, bylinky a prosluněné háje... Parfém s vůní Středomoří udrží slunce, teplo a radost na přelomu léta a podzimu. Říjen – Parfém na Podzim 7.10. Přichází chlad a tma, a tak saháme po vůních, co zaženou chmury, zahřejí a rozveselí. Přijďte si vytvořit osobní parfém pro období podzimu. Listopad  - Vůně Orientu 25.11. Exotické teplé vůně koření, tajemné pryskyřice a neznámé svůdné květy... Orientální vůně nám na podzim příjemně rozproudí energii. Prosinec – Vůně jako dárek 9.12. Nalaďte se na své blízké a připravte jim originální vánoční dárek: přírodní parfém na míru. Leden – Novoroční vůně 13.1. 2020 Jaká bude nálada nastávajícího roku? Pojďte vložit své sny a vize do vůně, která vás bude provázet rokem 2020. Únor - Vůně domova 17.2.2020 Parfém s vůní typickou pro naše kraje – lokální bylinky, květiny a dřeviny ve vůní podpoří naše zakotvení a pocit domova. Březen - Osobní parfém Jaro 23.3.2020 Příroda se probouzí, jaro přichází s novou energií. Jaké přírodní vůně vybrat pro podporu očisty na jaře a proti jarní únavě. Nové svěží vonné kompozice pro probuzení a oživení na jaře.

Marie Rumlenová

Tvoření vůně Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune – sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní.   Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂 Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů! Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy. Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.