Váš košík je
prázdný

Cesta do světa esenciálních olejů

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Stále častěji se dotýkáme na kurzech práce s esenciálními oleji. Jelikož se jedná o rozsáhlé téma, rozhodly jsme se pro vás připravit sérii 4 voňavých večerů, během nichž se budeme věnovat jenom jim. 
Esenciální oleje můžeme využít:
  • na léčbu duše
  • jako prevenci proti nemocem pro sebe i pro naše děti
  • jako přírodní lékárničku na bolístky, štípance, rýmičku i bolestivou menstruaci
  • ke zklidnění emocí
  • výrobu přírodní kosmetiky a drogerie
  • výrobu domácích parfémků
Dozvíte se, jak esence vznikají, jak se získavájí a k čemu nám jsou. Budete znát detailní profil 12 základních esenciálních olejů. Budete umět si je namíchat do směsí, přesně podle vašeho záměru a v ideálním ředění. Naučíme se, jakým způsobem o esencích přemýšlet a jak s nimi bezpečně doma pracovat.

Pro koho je kurz určen?

Pro začátečníky i mírně pokročilé, pro ty, co již s esencemi pracují a chtějí s nimi navázat bližší vztah. Pro všechny s otevřenou hlavou i duší. Pro milovníky a milovnice zkoumání, vzdělávání se a sebezkušeností. Pro ty, kteří chtějí věci cítit a vnímat :) 
  Zaváděcí cena 3200 korun platí do 10. 3.,  poté už bude kurz v plné ceně za 3500 korun.
Kurz se bude konat v těchto dnech: 10. 4., 24. 4., 7. 5., 22. 5. - tedy vždy ve středu(kromě svátku 8. 5.) každých 14 dní.
 
Během kurzu budeme prohlubovat náš vztah i zkušenost s esenciálními oleji. Čekají nás základy i osobní tipy, malá cvičení a hravé domácí úkoly. V sérii večerů se snažím kombinovat informace a prožitek - který je v práci s esenciálnimi oleji pro mě velmi důležitý.
 

Jaké budou okruhy jednotlivých večerů?

Během prvního večera se zaměříme na základy, tedy úvod do světa eo. Kde vznikají, jak fungují, Základní práce s nimi. Druhý večer se budeme věnovat čichu, intuici a záměru. Jak funguje čich? Jaký význam má intuice během naší práce. Jak pracovat se záměrem při míchání eo. Třetí večer půjdeme hlouběji do práce s eo. Jaké jsou přístupy k práci s eo, jak je kombinovat nebo který si vybrat. Jaké ředění volit. Poslední setkání se bude točit kolem cykličnosti, opečování se, reflexe a ukončení.   Každý večer projdeme jeden okruh esenciálních olejů a 3 detailnější profily esencí.   Na kurz připravujeme několik testerů pro vaši práci a určitě si i společně něco namícháme. Provázet vás budou desky a skripta, ze kterých si můžete sestavovat svoji vlastní knihu a přidávat do ní materiály z dalších našich kurzů. Těšit se můžete na svačinky a čaje :).
 
Na kurzu nečekejte:
Obrovský balík informací a zaručené návody, to najdete v knihách a na internetu nebo jiných kurzech :). Prosím, rezervujte si v kalendáři všechny 4 večery. Pokud nebudete moci dorazit na 1 večer, tak si ho můžete nahradit v dalším běhu. Mrkněte na prodejní podmínky kurzů….   Zaváděcí cena 3200 korun platí do 10. 3.,  poté už bude kurz v plné ceně za 3500,-. Kurz se bude konat v těchto dnech: 10. 4., 24. 4., 7. 5., 22. 5., přihlást se můžete pouze na celý běh série a cena je taktéž za celou sérii. Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂