Váš košík je
prázdný

Cesta do světa esenciálních olejů

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Stále častěji se dotýkáme na kurzech práce s esenciálními oleji. Jelikož se jedná o rozsáhlé téma, rozhodly jsme se pro vás připravit sérii 4 voňavých večerů, které se budou věnovat jenom jim. Kurz se bude konat v těchto dnech: 3.10., 17.10., 31.10., 14.11. - středa, jednou za 14 dní.
 
Během nich budeme prohlubovat náš vztah i zkušenost s nimi. Čekají nás základy i osobní tipy, malá cvičení a hravé domácí úkoly.
 
V sérii večerů se snažím kombinovat informace a prožitek - který je v práci s esenciálnimi oleji pro mě velmi důležitý.
 

Jaké budou okruhy jednotlivých večerů?

Běhěm prvního večera se zaměříme na základy, tedy úvod do světa eo. Kde vznikají, jak fungují, Základní práce s nimi. První okruh a profil 3 eo   Druhý večer se budeme věnovat čichu, intuici a záměru. Jak funguje čich? Jaký význam má intuice během naší práce. Jak pracovat se záměrem během míchání eo. Druhý okruh a profil 3 eo   Třetí večer půjdeme hlouběji do práce s eo. Jaké jsou přístupy k práci s eo, jak je kombinovat nebo který si vybrat. Jaké ředění volit. Třetí okruh a profil 3 eo   Poslední setkání se bude točit kolem cykličnosti, opečování se, reflexe a ukončení. Čtvrtý okruh a profil 3 eo Každý večer projdeme jeden okruh esenciálních olejů a 3 detailnější profily esencí.   Na kurz připravujeme několik testerů pro vaši práci a určitě si i společně něco namícháme. Provázet vás budou desky a skripta, která si můžete sestavovat jako svoji vlastní knihu a přidávat do ní materiály z dalších našich kurzů. Těšit se můžete na svačinky a čaje :)

Pro koho je kurz?

Pro mírně pokročilé, pro ty, co již s esencemi pracují a chtějí s nimi navázat bližší vztah. Pro všechny s otevřenou hlavou i duší. Pro milovníky a milovnice zkoumání, vzdělávání se a sebezkušeností. Pro ty, kteří chtějí věci cítit a vnímat :) 
 
Na kurzu nečekejte:
 
Obrovský balík informací a zaručené návody, to najdete v knihách a na internetu nebo jiných kurzech :) Prosím rezervujte si v kalendáři všechny 4 večery. Pokud nebudete moci na 1 večer, tak si ho můžete nahradit v dalším běhu. Mrkněte na prodejní podmínky kurzů….   Kurz se bude konat v těchto dnech: 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., přihlást se můžete pouze na celý běh série  a cena je taktéž za celou sérii. Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂