Váš košík je
prázdný

Bezpečná aromaterapie pro maminky a děti

Přihlašovací formulářInformace o workshopu

Na odpoledním workhopu se naučíte, jak využít hydroláty, éterické oleje i rostlinné oleje v péči o rodinu. Povíme si, co pořídit do domácí aromalékárničky nebo jak naplno využít jednu lahvičku éterického oleje. Zaměříme se na rýmečky, kašílky a další dětské neduhy. Z workshopu si odnesete:
  • mazání proti virózkám
  • inhalační tyčinku (pro děti od 5 let) proti rýmě
  • nosní hydrolátový sprej
  • přehledná skripta
Kurz vede odborná aromaterapeutka Anna Krutová, která provozuje praxi Aromaterapie Brno. Pokud budete mít zájem, můžete přijít i s dítky, bude tu o ně dobře postaráno, za celé odpoledne zaplatíte 100 korun za jejich pohlídání.  

Kdo je Anna Krutová?

Jmenuji se Anna Krutová. Chtěla jsem žít bez coldrexu, paralenu a dalších léků. Zajímaly mě bylinky a nakonec jsem vystudovala Institut aromaterapie v Praze. V aromaterapii se od té doby dál vzdělávám a jedno je jasné: už to nikdy neskončí. Žiji a pracuji v Brně, jsem maminkou dvouleté dcerky. Svým klientům nabízím masáže, míchání osobních vůní a poradenství v oblasti osobního rozvoje. Pravidelně pořádám aromaworkshopy, festival Aromaterapie & Bylinky a brněnskou aromaterapeutickou konferenci. Bylinky a vůně mě a mou rodinu provázejí každý den. Přijďte se nechat touto vášní nakazit :).