Váš košík je
prázdný

Předprodej knihy!

Je to tu! Den, na který jsme se tak dlouho těšily. První den předprodeje naší knihy, kosmetické kuchařky, která se nemůže jmenovat jinak než Kosmetika hrou.

I když kniha bude fyzicky u nás až na začátku listopadu, už nyní si můžete zajistit kousek pro vás (nebo vaši sestru nebo kamarádku, protože knížka bude parádním dárkem). Když si knihu objednáte už dneska v předprodeji, budete mít jistotu, že se k vám dostane v nejbližším možném termínu.

Jak předprodej funguje?

Knihu si koupíte už dneska stejným způsobem, jako jakýkoliv jiný výrobek.

Jakmile dorazí první várka knih, ihned vám ten váš výtisk odešleme. V polovině listopadu by už měla být na cestě k vám.

Důležitá poznámka: pokud si zároveň chcete taky objednat jiné zboží, vytvořte si jednu objednávku pro knihu (případně knihu v balíčku) a druhou objednávku pro ostatní zboží. Tuto druhou objednávku vám doručíme klasicky do pár dní, knihu v předprodeji vám doručíme později samostatně. Děkujeme!

 

Proč si knihu v předprodeji koupit?

Oficiální datum vydání knihy je 1. listopadu. Když se nová kniha přivede na svět, občas to ale trvá, než se dostane na pulty běžných i virtuálních knihkupectví. A taky se může stát, že ne vždycky čísla sednou a třeba se tak na někoho s výtiskem hned nedostane – není kniha ve správný čas na správném místě.

Pokud si knihu objednáte v předprodeji, budeme s vámi počítat a vy zas můžete počítat s tím, že vám knížku odešleme v nejbližším možném termínu. Budeme schopné vám knihu zaslat ihned, jakmile nám dorazí první várka výtisků. Předpokládáme, že v půlce listopadu bude kniha na cestě k vám!

Navíc, nebudete muset nic sledovat. Samozřejmě budeme moc rádi, pokud ji budete netrpělivě vyhlížet… :). Nebude to ale nutné, protože ten svůj výtisk už budete mít rezervovaný. A jakmile to bude možné, ihned vám ho pošleme.

A taky si třeba ušetříte starosti s nákupem dárků na Vánoce. Ty se kvapem blíží a naše knížka je ideálním průvodcem přírodní kosmetikou a její výrobou pro naše milované.

 

Knížku samotnou, nebo v balíčku?

Knížku si můžete objednat samotnou. Taky jsme ale pro vás připravily balíček, věříme, že potěší mnohé z vás a že bude krásným hodnotným dárkem.

Balíček obsahuje knihu a taky naši sadu drahocenných olejů a balíček Starter. A vyjde levněji. A udělá velkou radost :). Pokud si v předprodeji koupíte celý balíček, bude všechno odesláno najednou společně.

 

Sada drahocenných olejů

 

Teď už zbývá jen si vybrat… Tak kterou, knihu samotnou, a nebo tu v balíčku se dvěma dalšími kouzelnými krabičkami?

 

 

Chci knížku samotnou

Chci celý balíček