Váš košík je
prázdný

První běh Bylinkářova roku je za půlkou..

Rok 2019 je prvním rokem, kdy máme celoroční kurz Bylinkářův rok. Společně plujeme v ženském kruhu a setkáváme se nad tématem bylin.

Věnujeme se způsobu jejich zpracování i úžívání. Mým přáním bylo vytvořit skupinu – ženský kruh – kde budeme sdílet a společně se učit a jako naše průvodkyně jsem vybrala byliny a bylinné produkty.

Společně navazujeme vztah a během něj se učíme nejen o bylinách a jejich působení, ale hlavně sami o sobě. O našich vzorcích, trápeních a síle – síla v ženském kruhu se ještě zintenzivňuje.

Zkoušíme různé techniky přiblížení se bylinám i sami sobě. Sama jsem moc zvědavá, kam se náš kruh po roce posune.

Bylinkářův rok s Judit

I přesto, že nejsem ještě na konci ročního cyklu, požádala jsem 2 účastnice o zpětnou vazbu, abych vám mohla kruh přiblížit:

 

Proč jsi se připojila k Bylinkářovu roku?
Obecně mě bylinkářství zajímá a baví, ale kromě toho, mi přišel zajímavý koncept pravidelného setkávání po dobu jednoho roku. Je to pro mě nový přístup sebevzdělávání, který je dlouhodobý a intenzivní.

 Co ti zatím Bylinkářův rok přinesl?
V první řadě plno nových vztahů a kontaktů na komunitu žen, které mají stejné zájmy. To bylo a je velmi užitečné a inspirativní. Pak rozhodně i konkrétní znalosti a nápady, jak
byliny využívat a jak na ně nahlížet. A také motivaci v tomhle směru pokračovat a učit se novým věcem.

Bětka

 

Proč jsi se připojila k Bylinkářovu roku?
– mám ráda Kosmetiku hrou a hledala jsem kurz s podobnou tématikou. Chci se něco dozvědět a naučit v oblasti bylinek a tohle je příležitost, kterou jsem využila.
Co ti zatím Bylinkářův rok přinesl?
– pár volných dní, kde mám čas jen sama pro sebe ve společnosti prima lidí. Učím se nové věci jak v oblasti bylinek, tak taky ve fungovaní v kruhu žen. Jsme tam všichni pospolu jako celek, který má neuvěřitelnou sílu a energii, která dokáže člověka nakopnout. Celé to na mě působí 1. jako relax jedince – mého já, 2. jako příval energie – celý kruh, 3. jako učitel – nové informace v tom co hledám a 4. jako zážitek – každý jsme jiný na jednom místě s různými danými pocity – pozoruji a vnímám.
Moc mě to baví a to jsme zatím v půlce. 
Hanka

Chcete se přidat na Bylinkářův rok 2020?

Rezervujte si termíny v našem diáři a vytvořte si čas samy pro sebe v ženském kruhu.

Prosím zarervujte si opravdu všechny data – je velmi důležité, abychom se potkávaly co možná všechny!
Kdo bude vaší průvodkyní? Kdo je Judita?
S bylinama pracuji 11 let.. Na své cestě k nim jsem přidala masáže, aromaterapii, jógu, meditace, základy tradiční čínské medicíny a Ájurvedskou dietologii a vrátila se opět na začátek k bylinám a „vnitřní“ práci na změně vzorců. Sama jsem prošla psychoterapií skupinovou i individuální a po 5 letech ji zakončila. Posledních 6 let se intenzivně věnuji výrobě přírodní kosmetiky, mýdel a vedením kurzů primárně zaměřených na ženské skupiny. Kreativní práce v ženském kruhu je mojí cestou. Pracuji s  holistickou léčbou a sebeléčbu – celostní léčbou – těla i duše.