Váš košík je
prázdný

Nový rok a nový směr Kosmetiky hrou

Děkujeme za další rok, který jsme společně prožili. Předtím než jsem si sedla a začala psát tento post, tak jsem si četla newsletter, který jsem posílala rok minulý a musela jsem se zasmát. Zmiňovala jsem se o tom, že to byl snad zatím ten nejvíc náročný rok, co jsme prožily….

Tak mi nějak přijde, že všechny poslední roky jsou náročné – ale otázkou je, jak na to pohlížíme. Dnes vidím, že rok 2019 byl náročný a důležitý a jsem vděčná, protože výzvy, které pro nás přichystal jsme zvládly. Zvládly jsme je společně – celý náš tým: já, Danča, Katka, Markétka, Maruška, Hanka, Agi i Terka.

Vy všechny a všichni jste byly/i důležitými impulzy.

Během uplynulého roku jsme řešily několik zásadních změn.

Zda zavřít celý e-shop? Zda celou firmu prodat?

Zda ještě vůbec má smysl investovat naší energii?

A pokud ano, tak kam ji vlastně směřovat?

Trvalo nám hodně dlouho, zjistit jak to vlastně máme a jak to zároveň dělat, tak aby vše bylo udržitelné – protože všechny někde platíme nájem 🙂

Byly/i jste nám oporou

A v těchto momentech nevědomí a tmy jste nám byly/i oporou. 
Když mi Marta řekla, jak skvěl byla Víkendová školička a že příště tady bude spát a nebude nikam chodit, že si odpočinula nejvíc. Když mi Petra Hlavatá řekla, pojďme spolu vymyslet nový kurz a dala mi velkou důvěru. Když jsem četla zpětné vazby po posledním kurzu Bylinkářova roku, kdy jsme se vídaly celý rok. Pokaždé, když píšete mail s poděkováním, nebo i upozorněním, tak dáváte svoji energii…

Máme jasnou vizi i směr

A tak je konec roku a my máme vizi a nový směr.

Tou nejpevnější strukturou našeho projektu jsou vztahy. A vnímáme, že to je to nejdůležitější poselství. Proto se chceme dále věnovat jejich pěstování a opečovávání.

 

Krámek si budeme dále hýčkat, ale prioritou je komunita, setkávání se, sdílení a podpora

Krámek zůstane, avšak budeme mít hlavně suroviny sezonní, kvalitní a zajímavé. Naším hlavním cílem není prodej a tedy e-shop, ale setkávání a vytváření prostoru pro setkání, sdílení a bytí spolu.

Proto plánujeme večerní setkání za příspěvek na dobrůtky, materiál a provoz centra kromě nových a supr zajímavých kurzů. Chceme se setkávat a tvořit kvalitní a podpůrné vztahy (jednodušše spolu být a dobře se mít), protože to je ta nejvyšší hodnota!

Bez vás to však nepůjde

To však nepůjde bez vás a proto doufáme, že se přidáte a budeme tvořit společně…

Nové setkání a nové kurzy

Nové setkání přináší novou inspiraci, spolupráci a nové kurzy!
Na podzim tohoto roku jsem se rozhodla, že už jsem dost stará, abych udělala závazek a následovala a praktikovala jeden směr. Přišla ke mě Naam jóga. I díky tomu, vznikly krásné večery při míchání v Českých Budějovicích se Šárkou Ve smetaně 34. Následně pak i v Praze společně s Kateřinou.

 

Mrkněte na kurzy, které jsou už vypsané!

 

S Kateřinou z Naam jógy Praha také společně chystáme sérii večerů s pracovním názvem Božský lékař – tedy o jiném konceptu lidského zdraví. Budeme využívat jogínskými technik, dýchaní a energetické cvičením v kombinaci s přírodními medicínami na cestě k sebeléčbě a zdraví.
————————————————————-

Jak Maruška Rumlenová, tak Katka Polívková pro vás připravily nové voňavé kurzy na další rok.
Maruška vás provede setkáním Osobní vůně pro matky a dcery

Společně s Katkou si můžete užít hloubkovou exkurzi do Rostlinných olejů – o kterou jste stáli.

—————————————————————–
Kromě toho, že u nás v krámku můžete od prosince najít parfémy a kuřidla od Petry Hlavaté – Raffaely, tak chystáme prožitkovou práci s vonnými bylinami po celý rok a začínáme setkáním Rosa Achillea – o růže a řebříčku.
———————————————————–
Společně s dulou Baru Březinovou, která s námi prošla Bylinkářův rok chystáme setkávání s tématem Sebepéče, byliny a přírodní produkty v těhotenství, při a po porodu.
—————————————————–

Ladíme také samostatné setkání a piknik k jedlým plevelům, obličejovou jógu s přírodní kosmetikou na míru a setkání v Bylinkotéce v ČB u Honzi Kece…

 

Mrkněte na kurzy, které jsou už vypsané!

Tak se těšíme, co se všechno podaří tento rok 🙂

Judita a celý tým Kosmetiky hrou