Váš košík je
prázdný

Mini report z Relaxačního víkendu s přírodní kosmetikou a jogou

Páteční večer jsme se společně sešly kolem 19 hodiny, povečeřely, zatopily v kamnech a odpočívaly.

Sobotní ráno jsme se pustily do očisty úst ve fázích – dutina ústní, jazyk a nos, no byla to sranda:)

Po úžasné a vydatné snídani (kaše s karamelem, jablíčkama a oříškama) jsme se pustily do jednoduchých cvičení z akro jógy.

 

Jógu jsme potrénovaly 2 hodiny a už na nás čekal krásný podzimní obídek.

Ráno se na oblohu vyhouplo sluníčko a zůstalo tam až do večera. Odpoledne jsme ospočívaly a šly se projít do přírody nebo kolem slamáku.

Kolem 4 hodiny jsme se sešly v čajovně a pustily se do kosmetiky. Řešily jsme různé typy pleti a jejich projevy, možnosti denní a týdenní péče o obličej a nakonec si obličejový základní olej, čistící vodu a masku.

Po večeři jsme si chvilku nechaly slehnout sešly se e velké jogové místnosti. Petra přiravila deky, horkou vodu a lehátka. Ve dvojicích jsme si postupně čistily pleť, aplikovaly masku a nakonec jsme se naučily masáž obličeje a krátkou marmovou terapii.

Holky to bylo prostě boží!!

V neděli ráno opět proběhlo čištění nosu a úst a po snídani jsme se pustily do náročnější jógové lekce. A na to, že kromě mě a Báry nikdo neměl zkušenosti, tak jste to holky zvládly báječně. Jediný, kdo se rozbil jsem byla já:))

Odpoledne následoval druhý blok zaměřěný na přírodní péči o vlasy. Měly jsme krásný úvod do tématu od úžasné kadeřnice Evi, která nám vysvětlila, jakou má vlas strukturu a co vše ovlivňuje jeho kvalitu. Pokračovaly jsme v diskuzi o nopoo metodě a šetrné péči o vlasy.
Každá si namíchala vlasovou masku a výživný sprej na denní použití.

A co relax? Jó ten byl skvělej. Připravily jsme si totiž koupel nohou s esencemi a růžemi a zaměřily se na masáž hlavy a šíje.

Moc vám děkujeme a pojedeme zase na začátku léta – červen to jistí:)