Váš košík je
prázdný

Loučení se s rokem 2017, přivítání roku nového

Ten minulý rok utekl jako voda, také Vám to přijde? A i proto je dobré si ho trochu zreakapitulovat a připravit se na ten nový.

Ještě než se k tomu dostaneme, mělo by přijít na řadu poděkování. Poděkování Vám všem, za Vaši přízeň po celý rok. Nesmírně si toho vážím, protože díky Vám můžeme vymýšlet nové recepty, připravovat kurzy a ladit náš voňavý krámek.

Rok 2017 na Kosmetika hrou

Určitě se nám i během minulého roku vloudily chybičky a my odeslaly špatně zabalené balíčky nebo v nich něco chybělo. Za to se moc omlouváme a děkujeme, že jste tak shovívaví. Právě na tom makáme a snažíme se opět vylepšit náš systém.

Další poděkování je pro celý tým Kosmetika hrou, protože i přes tyhle faily jsme listopadový nápor zvládly krásně. Samozřejmě se zvýšil týdenní příjem dortíčků – ale je přeci zima 🙂

 

A teď už ta slíbená rekapitulace…

Co se dělo v Kosmetice hrou v roce 2017?

  • V březnu jsme spustily nový web.
  • Doladily jsem naše Centrum.
  • Kývla jsem na nabídku napsání knihy. (ano, další rok se máme na co těšit)
  • Několikrát jsme přeorganizovaly celý sklad.
  • Párkrát jsme změnily postupy přípravy balíčků – a jsme pořád v procesu :).
  • Zabalily jsme a připravily neuvěřitelných 2026 taštiček a balíčků!
  • Proběhlo 28 kurzů, které jsme pro vás vedly.

Velké díky!

Tým Kosmetika hrou

 

A teď se zaměříme na novinky pro rok 2018.

Novinky z týmu

S koncem roku některé věci odplouvají a se začátkem roku jiné přichází, ani v našem týmu to není jinak.

Katka

 

Naše milovaná Katka, studnice vědomostí a královna tabulek odchází. Je čas se posunout, což je pochopitelné. Moc jí děkuji za péči, kterou Kosmetice hrou věnovala – a za mě je stále součástí týmu. Přejeme jí proto vše dobré a těšíme se na její kávičkové návštěvy!

 

Vítáme do týmu dvě nové kolegyně – nejsou až tak úplně nové, protože už společně chvíli pracujeme, učíme se a ladíme, ale pro vás nové budou, a proto bych vám je ráda představila.

Pavla – stará se o chod webu a ladění a vkládání receptů. Postará se také o vaše přihlášky na kurzy.

Pavla Kosmetikahrou.cz

„Když jsem byla malá, milovala jsem vyrábění všeho možného a hodně materiálů i inspirace jsem hledala v přírodě. Koho by ale tenkrát napadlo, že se dá tak snadno vyrobit krém nebo balzám na rty? V roce 2013 mi nezbylo nic jiného než vyházet všechnu kosmetiku a hledat alternativy, které by mi pomohly moji pleť uzdravit. Tak začalo moje kosmetické dobrodružství a taky vznikl blog, kde jsem ho zaznamenávala.

Dneska si už nedovedu představit, že bych sáhla po běžných kosmetických výrobcích. Jsem šťastná, že si kosmetiku můžu vyrobit podle svých představ a že je to tak jednoduché. A můžu říct, že zkušenosti s domácí kosmetikou mi změnily pohled na spoustu dalších věcí a pomohly mi udělat život jednodušším a příjemnějším.

Díky blogu jsem poznala Judit a postupem času jsme se přirozeně dostaly ke spolupráci. Potkat mě můžete v online světě Kosmetika hrou.“

Danielka – se stará o chod prodejny, hlídá, aby nedocházelo zboží, a ladí náš krámek a věnuje se vašim potřebám.

Daniela Kosmetikahrou.cz

„Moja láska k prírode a k rastlinám ma už na strednej škole nasmerovala k štúdiu biológie a botaniky na univerzite. No aj keď som behom života získávala prax v iných oboroch, prírode a kvetom som zostala verná. Vždy ma zaujímalo zloženie potravín a zdravý životný štýl, takže u mňa výroba začala najprv skrz jedlo. Vyrábam si vlastné džemy, kompóty, pečiem chleba či müsli a vlastne polotovary sú u mňa tabu. Ale až s príchodom mojich dvoch detí som sa začala viac zaujímať o zloženie kosmetiky, ako aj o alternatívne prípravky k zlešeniu ich zdravia a imunity. A práve to ma priviedlo do kosmetiky hrou, kde som na prvých kurzoch zistila, ako z pár ingrediencií vyrobiť nosné kvapky či voňavé mazanie pre moje ratolesti. Začala som pomaly vymieňať aj vlastnú kozmetiku plnú parabenov za krémy a olejíčky, ktoré sú nielen zdravé ale vážne fungujú :). A práve to nadšenie z celej tej myšlienky, ktorú tým kosmetiky hrou predstavuje, ma priviedol až k Judite a túžbe stať sa jeho súčasťou.

Ako nový člen sa budem starať o to, aby Vám balíčky chodili včas a v dobrom stave, aby v našom obchode nič nechýbalo, aby sa naše služby stále zlepšovali, a aby ste sa k nám ako spokojní zákazníci radi vracali.“

Vítejte!

Další novinky pro rok 2018

Další novinkou budou měsíční akce, o kterých se brzy dozvíte víc. Každý měsíc pro vás vybereme to nejaktuálnější a pro sezónu nejdůležitější, přidáme recepty, články a klíčové ingredience. Na webu už je toho spousta, a proto brzy spustíme spešl stránku, kde najdete pěkně pohromadě vše, co je pro danou sezónu aktuální 🙂

Abyste se měli na co těšit, tak vám prozradím, že v únoru se zaměříme na jarní úklid :). Máte sami supr vyzkoušené tipy na jarní úklid? Pošlete nám je, vyzkoušíme je a přidáme :).

Přejeme vám krásný první měsíc tohoto roku… A pokud ještě nemáte doladěná ta předsevzetí, tak mrkněte na naše kurzy, třeba tam najdeme inspiraci i pomoc pro jejich naplnění.

 

V krámku se na vás budeme už 4. ledna od 16 hodin.

 

PS: Pokud jste si připravili purpuru, tak ještě můžete využít poslední chvilky a užít si ji.

Purpura na plotně

Více o rituálu purpury najdete tady. Taky máme na blogu články o ingrediencích do purpury – růži a pivoňce, lavandinu a třezalce a vlčím máku.

 

Kosmetika hrou

 

UložitUložit

UložitUložit