Váš košík je
prázdný

Hravé balíčky pod stromeček pro naše nejmilejší

S přípravou hravých balíčků jsme si skutečně vyhrály! Výsledkem jsou sady určené k výrobě konkrétních produktů, s množstvím surovin tak akorát a s návodem, díky kterému bude proces výroby zábava. Když jsme je připravovaly, myslely jsme speciálně na jednu věc – aby balíček co nejvíc usnadnil cestu k přírodní kosmetice. Protože dobře víme, že občas může být cesta k vlastnímu výrobku maloučko trnitá :).

Hravé balíčky se parádně hodí jako dárek pro všechny ty, kdo se do kosmetiky ještě pořádně nevrhli. Třeba nemají čas na zkoumání receptů. Nebo se jim nechce naslepo pouštět do neznáma a čekat, jestli to dopadne. A nebo je ani pořádně nenapadlo, že vyrobit si vlastní balzám nebo sprcháč je skutečně hračka. Proto jsme do našich balíčků zabalily jen potřebné suroviny a přidaly recept, se kterým se nejde „seknout“. Úspěch a první pozitivní zkušenost je tak zaručena! 🙂

Balíčky jsou tak super dárkem pro naše nejmilejší, kterým cestu k vlastní kosmetice usnadníme.

 

Hravý balíček na výrobu eko sprcháče

potěší snad každého, speciálně ale ty, kterým není lhostejný náš dopad na životní prostředí. Jako jeho základ jsme zvolily coco glucosid, jemný tenzid šetrný k naší pokožce i přírodě. Je takovou branou do světa sprchových gelů a šamponů, protože ho užijeme v obojím.

Hravý balíček na výrobu tělových masážních kostek

myslí (nejen) na všechny ty, kteří milují masáže. Výroba kostek je pak jednoduchá, zábavná a voňavá. Balíček je parádní i pro všechny malé slečny. A taky nesmíme zapomenout na to, že hotové výrobky budou „vegan“ – do balíčku jsme totiž místo včelího vosku přibalily vosk kandelilový.

Balíček STARTER

Naše klasika. Vhodný je hlavně pro osoby praktické – poslouží totiž k výrobě pracího prášku, krému na tělo a ruce, balzámu na rty a odličovače. Zasvětí každého do výroby domácí kosmetiky a drogerie.

 

Sada drahocených olejů – speciál

Sada drahocenných olejů

 

Krásný balíček s luxusními oleji na denní péči o pleť určitě potěší hlavně ženy. Luxusní oleje se hodí na denní péči o pleť a na zadní straně balíčku jsou tipy na recepty.