Váš košík je
prázdný

Zpátky do lavic!

V září děti tradičně usedají po prázdninách zpět do lavic. I my se můžeme opět vrátit ke vzdělávání se, protože nás to baví, učíme se nové věci a stejně jako práce, i vzdělávání šlechtí. Rozšiřujeme si obzory.

A proto věnujeme celý tento měsíc právě vzdělávání. Představíme vám kurzy, které budeme pořádat do konce roku i kurzy na rok příští. A že je na co se těšit – protože máme mnoho nových kurzů a také konečně i dlouhodobé kurzy – školičky.

Co by byly kurzy bez správných lektorek, že? Vypracovaly jsme proto pro jednotlivé lektorky profily, abyste se o nich dozvěděli víc. Určitě nezapomeňte mrknout na jejich osobní tipy. Těšíme se, že se zase po létě budeme potkávat na kurzech.

 

Naše lektorky:

  • Judita Klimentová, se zaměřením na bylinky, esence a denní péče o pleť
  • Agáta Hrůšová, věnující se hlavně domácí eko drogerii a přírodní kosmetice jako celku
  • Katka Polívková, přinášející nám témata jako vonné dýmy – vykuřování, a taky rostlinné oleje
  • Maruška Rumlenová a její parfémy a přírodní vůně po celý rok

Každá z nich připravila jeden oblíbený recept, který najdete níže.

 

Poslední měsíce jsme intenzivně pracovaly na nových kurzech. Rádi vám tedy představíme náš program pro sezónu 2018-2019. Mezi naše novinky patří hlavně…

Cesta do světa esenciálních olejů – čtyři voňavé večery, během kterých se blíže seznámíte s esenciálními oleji, lépe si je prožijete a samozřejmě si taky něco voňavého namícháme. A odnesete si z něj taky skripta! 🙂

Víkendová škola přírodní kosmetiky – intenzivní dvoudenní kurz nejen pro ty, kterým nevyhovuje klasický termín našich kurzů. Na programu jsou všechna důležitá témata, budeme se věnovat teorii i praxi a samozřejmě si odvezete domů parádní vlastnoručně vyrobené produkty.

Večerní škola přírodní kosmetiky s Agi – série šesti večerů, během nichž se budeme více do hloubky věnovat důležitým tématům výroby přírodní kosmetiky. Zase si budeme jak povídat, tak i vyrábět vlastní voňavé produkty.

Bylinkářův rok – pravidelná měsíční setkávání, díky kterým si celý rok užijeme za přítomnosti bylinek. Společně se připravíme na bylinkovou sezónu a naučíme se bylinky zapojit do našeho života. Budeme se věnovat řadě zajímavých zpracování, takže si každý domů odnese nejen znalosti a zkušenosti, ale taky bylinky v různých formách. A taky tady jsme pro vás nachystaly skripta.

Seriál o přírodních vůních s Maruškou, přičemž prvním tématem jsou vůně Středomoří. Přenese vás do světa úžasné vůně moře, citrusů, středomořských bylinek a typických jehličnanů. Vyrobíte si vlastní osobní parfém. Dalším tématem v řadě pak budou vůně Orientu…

 

Opět se těšíme na kurzy Katky Polívkové, vrací se totiž…

 

Mimo to se zase můžete těšit na naše klasické kurzy a workshopy a samozřejmě se budeme potkávat dvakrát týdně i u nás v obchůdku.

 

Mimořádně nás také najdete na Aromakonferenci a festivalu v Brně, který se bude konat 16. září. My se tam budeme věnovat výrobě domácí drogerie a těšíme se, že se tam setkáme s vámi všemi, kdo jste z Brněnska! 🙂

 

Vzdělávání zdar! 🙂

 

PS: téma příštího měsíce bude naše kniha. A její předprodej!

Workshopy

3 h
Hostující

VŮNĚ STŘEDOMOŘÍ – Uchovejte si léto ve vůni!

Vůně Středomoří vám pomohou udržet pocity léta, slunce a tepla v chladnoucím počasí začínajícího podzimu. Poznejte je s námi a namíchejte si svůj osobní parfém.

12 HOD celá série

Cesta do světa esenciálních olejů

Série 4 voňavých večerů, které se budou věnovat jen esenciálním olejům 🙂

3 H
Hostující

Základy domácího vykuřování a výroba vykuřovacího svazku

Praktický „čichací“ a seznamovací workshop pro zájemce o vykuřování. Jak voní dračí krev a čertovo lejno? Na co všechno je…