Váš košík je
prázdný

Vůně lásky

Jak voní láska?

Třeba jako jaro.

Už o poznání teplejší paprsky slunce nás zahřejí na kůži a samy o sobě nás probouzejí k životu. K tomu se přidají libé vůně jarních květů. A pokud máme vedle sebe milovanou osobu…

No, taky ale víme, že ne každý den je posvícení. Někdy je potřeba té lásce trošku pomoct – respektive pomoct vášni, aby zase vzplála a lásku doplnila. A někdy je taky čas na sebe-lásku – umět si užít chvilku o samotě, odpočinout si a být šťastný sám se sebou.

Ať už život sdílíte s milovanou osobou a nebo patříte mezi singles, věříme, že voňavý duben je pro vás to pravé. Voňavý duben si užijete.

 

Aromaterapie nám už dávno učarovala. Vůně jsou totiž nejen příjemné pro náš nos. Vůně na nás můžou působit na mnoha úrovních a vyplatí se právě téhle jejich moci věnovat pozornost.

Chcete vědět, které vůně podtrhnou romantickou atmosféru? Z čeho namíchat magickou vykuřovací směs? A které esence použít do parfému, se kterým se budete cítit neodolatelně? Mrkněte do našich článků. Jsou plné voňavé inspirace.

Sepsaly jsme pro vás řadu tipů, jak si duben náramně užít ve dvou. Pokud vaše láska zevšedněla, pak i pro vás máme nápady, jak to otočit o 180 stupňů. Katka pro vás zase připravila báječnou vykuřovací směs.

Pro duben ve dvou jsme nachystaly recept na afrodiziakální olej a lubrikační gel. Voňavá masážní kostka potěší smysly snad úplně všech. (Nejen) duben si taky můžete zpříjemnit vlastním parfémem. Máme pro vás pár vyladěných, krásně vonících kombinací. S nimi budete mít pocit, jako byste měli motýly v břiše.

Pro přípravu spousty vonných produktů využíváme naše absolue v jojobě. Jsou možností, jak si dopřát luxusní drahé esence i v našich výrobcích. Připravit s nimi můžeme parfémy, ale přidat je můžeme i do krémů, pleťových sér, tělových balzámů…

 

Hvězda měsíce

Nově jsme pro vás vybraly jednu z našich oblíbených surovin, abychom vám ji blíže představily, připomenuly, ukázaly, jaké skvělé výrobky s ní můžeme připravit.

Pro začátek jsme zvolily tutovku – mandlový olej. Připomínáme nejdůležitější informace o něm a přinášíme vám inspiraci, co s ním vyrobit. Mrkněte tady. Mandlový olej je po jojobě asi druhým nejpraktičtějším olejem pro míchání vonných směsí.

 

Novinka měsíce

Dále vám přinášíme tip na některou z našich novinek, které jsme v poslední době zařadily do prodeje. Pro tentokrát jsme zvolily tabák v jojobě. Sice už vzácná absolue v jojobě chvíli prodáváme, zatím se jim ale nedostalo patřičného prostoru. A to je škoda!

 

Krásný duben!

Doporučené ingredience

Workshopy

3H
Hostující

Afrodiziaka – vůně lásky a radosti

Láska a vůně k sobě tak nějak patří. Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní. Víte, že i rostliny mají svá afrodiziaka, kterými lákají opylovače na své květ

3H
Hostující

Vůně květů – vůně lásky

Workshop přírodní parfumerie – tvoření osobní vůně Máte rádi vůně květů? Chcete mít luxusní přírodní parfém? Proč jsou květové vůně…

3 H
Hostující

Základy domácího vykuřování a výroba vykuřovacího svazku

Praktický „čichací“ a seznamovací workshop pro zájemce o vykuřování. Jak voní dračí krev a čertovo lejno? Na co všechno je…