Váš košík je
prázdný

Voňavý předvánoční čas

Je tu prosinec a s ním doba předvánoční. To voňavé období, kdy se peče cukroví ovoněné kořením a v mnoha domovech se zapalují první františky. A my si ho chceme pořádně užít, co vy?

V kuchyni ale nepečeme jen vánoční cukroví, vaříme v ní taky voňavou přírodní kosmetiku. Takovou, kterou pak rády darujeme.

Na webu máme spoustu receptů a tipů, jak vykouzlit parádní přírodní produkty, které potěší srdce, ale i nos a oči. Vybraly jsme ale pro vás pár konkrétních tipů, které by vám mohly přijít vhod. Jako třeba eko dárky pro pány. Nebo naše milované balzámky na rty nebo šlehaná máslíčka. Všechny najdete pěkně dole pod textem.

 

 

To bychom nebyly my, abychom nepřipomněly, s jakou radostí se vyhneme všelijakým obalům, které jinak nakonec končí stejně v koši. Často proto volíme takové produkty, které jsou hezky baleny už samy o sobě a stačí je případně jen maličko dozdobit. A které že to jsou? Mrkněte tady. A taky nezapomeňte kouknout sem pro inspiraci k dozdobení výrobků.

Ještě radši než kosmetiku hotovou předáváme znalosti a zkušenosti. Je to jako s tou rybou – nedávej jim rybu, nauč je ty ryby lovit. Právě proto jsme zpracovaly naše znalosti a zkušenosti do knihy Kosmetika hrou. A jsme moc rády, že se podařilo vydat ji ještě před Vánoci. Je totiž parádním dárkem pro všechny, které chceme do výroby kosmetiky vtáhnout a ukázat jim, jak hravě na to!

A že má někdo radši praxi a knížkám moc neholduje? Pak se mu bude líbit poukaz na kurz k nám. Dárkové poukazy prodáváme jak na naše klasické kurzy, tak i na novinky. Parádní je třeba Večerní školička s Agi nebo Víkendová školička přírodní kosmetiky. Oba jsou koncipované jako intenzívní kurzy pokrývající škálu důležitých témat a kombinují teorii s praxí. Víkendová škola je vhodná hlavně pro ty, kteří mají jinak naše kurzy z ruky. Večerní škola zase dává dostatek prostoru pro hlubší poznávání vybraných témat. Moc nás taky baví, že sestává z řady setkání. Umožní nám tak vytvořit příjemnou atmosféru a třeba i navázat nová přátelství.

 

Vždycky se vám snažíme přinést nějaký voňavý tip. Tentokrát ho pro nás připravila Maru Rumlenová, která u nás pořádá kurzy zaměřené na výrobu osobních parfémů. Připravte podle ní božsky vonící parfém a tělový olej pro vás i pro ženy ve vašem okolí.

Workshopy

3 H
Hostující

Novoroční vůně – tvorba osobního parfému pro 2019

Přijďte najít a ujasnit si přání a záměry pro rok 2018. Vytvoříte si svou osobní vůni, která vás podpoří a rozvine kvality, které si přejete prožívat v novém roce.

4 H

Výroba hydratačních krémů a tělových mlék spojením vody a oleje

Chcete se pustit do složitějších receptů a začít si vyrábět hydratační krémy a tělová mléka? Připravily jsme nový kurz –…

3,5 HOD

Výroba přírodní kosmetiky

Pojďme se potkat a společně nahlédnout do dílny přírodní kosmetiky. Tentokrát budeme šlehat, míchat, mrazit a hrát si s kombinacemi…