Váš košík je
prázdný

Předprodej knihy je tu!

Je tu říjen a my spouštíme předprodej naší knihy. Přišel okamžik, na který jsme se moc těšily, zároveň se ho občas bály. Poctivě jsme se na něj chystaly, ale taky někdy měly pocit, že seznam úkolů je nekonečný a že to nikdy nemůžeme zvládnout.

Slavnostně mačkáme to pomyslné tlačítko a startujeme předprodej. Knize sice bude ještě pár (tý)dnů trvat, než dorazí k nám na Centrum i na pulty knihkupců, ale objednat si ji můžete už teď. Odešleme vám ji pak hnedka ve chvíli, kdy nám dorazí první zásilka do skladu. Počítáme, že v půlce listopadu už bude na cestě k vám. A uděláme pro to všechno.

Tak neváhejte a objednejte si ji a buďte tak mezi prvními, co ji dostanou do schránky.

 

Knihu si můžete koupit samotnou nebo v balíčku.

Připravily jsme pro vás totiž balíček za zvýhodněnou cenu, do kterého vám ke knize přidáme ještě náš startovací balíček a taky sadu drahocenných olejů. Do výroby se tak budete moct pustit hnedka. A nebo budete mít parádní dárek pro někoho, na kom vám záleží.

Sada drahocenných olejů

 

 

Samozřejmě knihu musíme na tomhle světě pěkně přivítat, a tak jí chystáme křest. Konat se bude 28. listopadu od 16 do 19 hodin u nás v Centru Kosmetika hrou. Další info ke křestu najdete tady.

 

Možná se už teď ptáte, kde si knížku teda můžete objednat?

tady! 🙂

Objednat si knížku samotnou

Objednat si celý balíček

 

Workshopy

35h celý kurz

Bylinkářův rok

Následující rok mě čeká 10. bylinkářská sezona, na kterou se obzvlášť těším. Můžeme jí totiž prožít společně 🙂
Pojďte  s nám strávit celý rok v rytmu bylin.
18H - celý kurz

Večerní školička přírodní kosmetiky s Agi

Užijte si zimní večery při výrobě přírodní kosmetiky a vůni esenciálních olejů. Setkávejte se pravidelně s lidmi se stejnými zájmy….

2 dny

Víkendová školička přírodní kosmetiky

Nestíháte dorazit na naše večerní kurzy, které jsou během týdne? Jste z daleka a chcete všechny vědomosti získat najednou? Připravily…