Váš košík je
prázdný

Pojďte s námi v roce 2020 studovat!

Pojďte se v roce 2020:

  • naučit něco nového
  • potkat nové lidi, co mají podobné zájmy
  • strávit hezký čas v kruhu
  • opečovat se
  • hrát si a míchat
  • zkoušet a testovat
  • sdílet a povídat si
  • změnit své rituály
  • posunout se na Vaší cestě
Přihlašte se na jeden z našich VELKÝCH kurzů!
Do 31.1.2020 můžete navíc využít našich výhodnějších – early birds – cen na tyto kurzy 😸
 
Zpětné vazby:
Sobotní školička
Šestidílný základní kurz kosmetiky byl pěkně připravený, vše logicky navazovalo na sebe a vždy jsme si odnesly domů pěkné výrobky. Za zmínku pak také určitě sotjí příjemná atmosféra, kteoru na kurzu vytvořila Agi a její skvělé občerstvení, stejně jako všechny účastnice. Škoda, že není více pokračování, ty příjemné čtvrteční večery mi budou chybět.
Lenka
Kurz byl pro mě velmi přínosný – jsem začátečník, proto mi pomohlo mnoho teorie, která byla hned aplikovaná do praxe. Agáta byla moc milá a příjemná a její povídání mě bavilo, je vidět, že má zkušenosti. Zároveň bylo fajne, že nás tam byl okruh žen a předávaly jsme si své zkušenosti, které se určitě hodí. Vždycky to byl super pokec. Díky kurzu jsem si opravdu začala doma vyrábět a své výrobky s radostí rozdávám, protože vám co a jak 🙂
Barča
 
Víkendová školička
Jsem moc vděčná, že jsem mohla na kurzu být. Informace, které jsem se dozvěděla byly velice obohacující. Už se tolik nebojím pouštět se do věcí, co na první pohled vypadají složitě. Sešly jsme se a vytvořily kurz úžasných žen. Klidná, uvolněná a příjemná atmosféra. Zkráceně – bylo to božské a těším se a žbudu doma tvořit a vše vyzkouším a taky určitě vyzkouším další kurz s Judit, protože to nemělo chybu.
S láskou a vděčností Eliška
Přemýšlím a nevím úplně, co bych udělala lépe. Mě to totiž sedlo úplně perfektně. Velmi pozitivně beru to, že jste se ozvaly a zajímaly se, když jsem první den nestíhala přijít včas. Pohoštění úplně super. Sestava receptů a výrobků také super i veškeré informace a upřímná pozornost při zodpovídání dotazů.  I pohodové prostředí, to, že se nikam netlačí na čas (což je nešvar mnoha kurzů).
Mirka
Bylinkářův rok

Ahoj holky, bylo to skvělý, to je jasný 🙂 Miluju jak přinášíte do kurzu nad hodnotu filozofii, péče o sebe a jeden o druhého a umíte vytvořit hezkou atmosféru.

Bětka

Bylinkářův rok pro mě znamenal příjemná setkávání během roku. Kde jsme v ženském kruhu sdílely, co se děje v našich životech. A to pro mě bylo velmi vyživující. Vždy jsem odcházela příjemně naladěná a posílená.Inspirace, co tvořit a vyrábět z bylinek. Jak bylinky správně sbírat a uchovávat. Děkuji 🙂
Bára

Workshopy

40H celý kurz

Bylinkářův rok s Judit – 4 víkendy během roku

Následující rok mě čeká 12. bylinkářská sezona, na kterou se obzvlášť těším. Můžeme jí totiž prožít společně 🙂
Pojďte  s nám strávit celý rok v rytmu bylin.
2 dny

Víkendová školička přírodní kosmetiky s Judit a Agi

Nestíháte dorazit na naše večerní kurzy, které jsou během týdne? Jste z daleka a chcete všechny vědomosti získat najednou? Připravily…

18H - celý kurz

Sobotní školička přírodní kosmetiky s Agi

Užijte si sobotní dopoledne při výrobě přírodní kosmetiky a vůni esenciálních olejů. Setkávejte se pravidelně s lidmi se stejnými zájmy….