Váš košík je
prázdný

Hydroláty – kouzelné květinové vody!

Poprvé jsem se s kouzlem květinových vod seznámila v Indii. Průvodkyní mi byla růžová voda. Byla všudypřítomná. Topily se v ní kuličky z panýru – gulab jamun – které patřily mezi klasický pouliční dezert. Společně s neem a kokosovým olejem patřila mezi základní ingredience v péči o pleť. I léčebné systémy – nejen Ájurvéda – jí předepisovaly k očistě a zklidnění jater nebo k posílení celého organismu v kombinaci s kokosovým mlékem a lístky růží.

Poté přišel hydrolát z neroli – večerní královna – květ hořkého pomeranče… Ideální na úzkostné stavy a pro mastnější pleť.

V tuto chvíli jsem v nejužším vztahu s cistem – pouštní růží a hydrolátem z levandule. Cistus má silné účinky na psychiku, pleť i spiritualitu. Pomáhá nám se uzemnit a najít své centrum.

Ponořte se do světa hydrolátů s námi a vyberte si ten svůj :).

Krásné a voňavé léto vám přejeme!

 

Workshopy

4 H

Výroba hydratačních krémů a tělových mlék spojením vody a oleje

Chcete se pustit do složitějších receptů a začít si vyrábět hydratační krémy a tělová mléka? Připravily jsme nový kurz –…

12 HOD celá série

Cesta do světa esenciálních olejů

Série 4 voňavých večerů, které se budou věnovat jen esenciálním olejům 🙂

4,5 HOD

Úvod do výroby domácí a přírodní kosmetiky

Chcete používat kvalitní kosmetiku? Chcete kosmetiku, která není plná chemikálii? Nechcete za přírodní bio kosmetiku utrácet majlant? Hrajete si a…