Váš košík je
prázdný

Jak zůstat v pohodě a fit až do jara

Sice už máme kus zimy za sebou, ale na jaro si ještě budeme muset pěkně počkat. Krátké dny, zima a šeď naší psychice i kondici zrovna neprospívají. Jak tedy zůstat v pohodě a fit až do jara?

Dobrá zpráva je, že na každého něco platí. Vždycky se najde něco, co zažene naše chmury. Co vykouzlí úsměv na tváři a vyvolá v nás pocit, že tak šedivý ten svět vlastně není. Co nám dodá energii a rozsvítí náš den. A nejenom ten náš – skvělé na tom je, že spousta věcí funguje docela univerzálně. Můžeme tak pomoct k radosti i někomu dalšímu, na kom nám záleží. S jistotou se nám potvrdí, že platí, že sdílená radost je radost dvojnásobná.

 

Pokud vám dochází inspirace, jak si dopřát trošku pohody, projděte si naše tipy. Určitě vám pomůžou zvládnout tyhle často chmurné dny.

Skvěle fungují třeba koupele – stačí do vany přidat hrst koupelové směsi a užívat si domácí lázně. Rozproudit krev pomůže peeling. Jeho účinky ještě umocní dobře vybraný esenciální olej – náladu nám zvedne na tuty. A taky masáže jsou parádním způsobem, jak rozmazlovat sebe nebo druhé.

Není náhoda, že rády používáme esenciální oleje – jejich účinky jsou k nezaplacení. Třeba citrusové esence dovedou kouzla a rozsvítí náš den.

Podobně působí taky vykuřování, prastarý způsob využívání rostlin a obsahu esencí v nich. Máme tu pro vás krásnou vykuřovací směs, kterou připravila Katka. Určitě ji vyzkoušejte.

A Maruška zase namíchala úžasný přírodní parfém, který podpoří vaši radost ze života. Můžete ho nosit všude s sebou a užívat si ho do syta.

V domácím prostředí nebo v kanceláři vám třeba přijde vhod směs esencí do difuzéru – i na to jsme myslely! 🙂

 

Všechny únorové články a recepty najdete níže…

 

Workshopy

12 HOD celá série

Cesta do světa esenciálních olejů

Série 4 voňavých večerů, které se budou věnovat jen esenciálním olejům 🙂

3 H
Hostující

Celým rokem na vlně vonných dýmů

Cyklus praktických zážitkových workshopů vykuřování. Čtyři setkání v průběhu roku, kdy se na vlně vůní sladíme s aktuálním obdobím cyklu přírody. Jaro,…

4 H

Výroba hydratačních krémů a tělových mlék spojením vody a oleje

Chcete se pustit do složitějších receptů a začít si vyrábět hydratační krémy a tělová mléka? Připravily jsme nový kurz –…