Váš košík je
prázdný

Co s sebou na dovolenou?

Balení batohu na poslední chvíli, svačina na stole, tenisky a čelovka…

Miluju letní cesty za dobrodružstvím, ať je to výlet na několik týdnů do Středomoří nebo toulky po Čechách. Baví mě to kouzlo svobody, možnosti nic neplánovat a jen tak se nechat unášet, kam mě vlak doveze.

Nevím, kde budu spát, ani kam dojdu…

Seznamy, co si vzít s sebou, nemám. Před 3 roky jsem si dala dohromady cestovní hygienickou taštičku o 7 produktech a tu s sebou vozím a občas lehce obměňuji její složení :).

Na tuhle sezonu jsme s holkama připravily sprej první pomoci, který, si myslím, ocení hlavně rodiče a jejich děti – je to chladivý zázrak na štípnutí, spáleniny i říznutí!

Esenciální oleje jsou velkým letním tématem – ne všechny se totiž mají rádi se slunečním zářením. Proto se podívejte na článek Které esence v létě ANO a které NE.

Mrkněte na recepty, články a hlavně si užívejte cest a výletů 🙂

Bon voyage!

 

A pozor! Tento měsíc vám do balíčku přidáme 10ml skleněný sprej jako dárek, pokud objednáte suroviny minimálně za 700 korun.

V červenci se můžete těšit na téma: Hydroláty – kouzelné květové vody

Workshopy

4 H

Výroba hydratačních krémů a tělových mlék spojením vody a oleje

Chcete se pustit do složitějších receptů a začít si vyrábět hydratační krémy a tělová mléka? Připravily jsme nový kurz –…

2H
Hostující

Vůně květů – vůně lásky

Opojné a erotické, něžné a smyslné… Pojďte objevovat krásu vzácných květových vůní a přírodní parfumerie! Milujete vůně květů? Proč jsou…

4,5 HOD

Úvod do výroby domácí a přírodní kosmetiky

Chcete používat kvalitní kosmetiku? Chcete kosmetiku, která není plná chemikálii? Nechcete za přírodní bio kosmetiku utrácet majlant? Hrajete si a…